Супермарафон 2011 – “100 км за 24 год”

Поділитися

СУПЕРМАРАФОН проводиться з метою пропаганди і популяризації спортивного туризму та здорового способу життя серед української молоді. Гартування сильного духом та тілом, всебічно розвиненого, морально і фізично міцного громадянина України.

Час: 21-22 травня 2011 року.
Маршрут: м.Тернопіль – м.Зборів – м.Козова – м.Тернопіль.
Реєстрація: 21 травня (субота) з 17.30 год на Театральному майдані.
Старт: 21 травня (субота) о 19 год з майдану.
Фініш: 22 травня (неділя) до 19 год на Театральному майдані.

До участі у Супермарафоні допускаються усі бажаючі: фізично здорові, віком від 16 років, ознайомлені з правилами руху на маршруті та правилами дорожнього руху.

Дистанція Супермарафону становить 100 км. Цю відстань учасник повинен подолати (біг, ходьба) максимум за 24 години. Учасник не повинен використовувати будь-які технічні засоби для подолання маршруту (автомобіль, велосипед і т.д.).
Враховуючи неможливість забезпечення постійного нагляду і страховки учасників під час подолання дистанції, кожен учасник несе особисту відповідальність за своє життя і здоров’я.
Для реєстрації і сприяння учасникам на 25, 50 і 75 кілометрах будуть знаходитись постійно діючі контрольні пункти, де учасники зобов’язані отримати відмітку в “Картці учасника”.
У разі сходження з маршруту учасник зобов’язаний повідомити найближчий КП, на Фініш або подзвонити за гарячими телефонами

ПЕРЕМОЖЦЯМИ Супермарафону вважаються усі учасники, які подолали 100 км і вклалися у встановлений час – 24 год.

Переможці та учасники Супермарафону нагороджуються грамотами МР Тернополя, сувенірною продукцією. Спонсори можуть особисто відзначити учасників.
Переможці отримають можливість взяти участь в клубних заходах клубу активного відпочинку “Файні мандри”. Учасники зможуть приєднатися до спортивно-туристичних мандрівок.

Організатори: клуб активного відпочинку “Файні мандри”, Асоціація велосипедистів Тернополя, туристичний клуб “Кристал”, НСОУ „Пласт”, Молодіжна міська рада Тернополя, ВО “Тризуб” ім.Степана Бандери, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, інші молодіжні громадські організації.

Контактні (гарячі) телефони:             067 3512637       – Ромко Задорожний,
097 9330285       – Андрій Янович

Спробуй перемогти принаймі самого себе!

5 канал повідомляє: у Тернополі до зривання прапора КПУ, який згодом спалили, причетні 6-ро людей

Ярослав Джоджик вважає неправосудним тримання під вартою <<свободівця>> і бере його на поруки