На сайті Львівської ОДА керівника апарату ОДА Ольгу Гузар відрекомендовано, як заступника голови ОДА. Нагадаємо, Ольгу Гузар 21 березня було офіційно призначено на посаду керівника апарату Львівської ОДА.

Однак досі у ранзі заступників перебули три чиновники: перший заступник – Мирон Янків, заступник з питань містобудування та інвестиційної політики – Володимир Губицький, заступник – Іван Стефанишин.

Додамо, що Мирон Янків, за словами Михайла Цимбалюка, нині готується перейти на дипломатичну роботу.

Також нагадаємо, що до останнього часу в Кабміні розробляли типову структуру для ОДА, з огляду на що мало бути зменшено число заступників: прогнозувалось, що їх буде тільки троє. При цьому раніше керівник апарату ОДА набував статусу заступника за визначенням, повідомляє http://galinfo.com.ua

Довідка.

Ольга Гузар народилась 12 січня 1961 року в с. Новоградівка Селідовського району Донецької області.

В 1982 р. закінчила Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І. Франка і отримала кваліфікацію вчителя української мови та літератури.

Загальний стаж роботи – 32 роки 1 місяць

Стаж державної служби – 14 років 11 місяців

 

Трудова діяльність
09.1978-07.1982студентка Дрогобицького державного педагогічного інституту ім. І. Франка, м.Дрогобич;
10.1982-11.1984вихователь, вчитель Паланської школи-інтернату, смт. Палана Корякського окрвиконкому;
11.1984-09.1990вчитель, організатор позакласної та позашкільної роботи, вчитель Тігільської середньої школи, с. Тігіль Корякського окрвиконкому;
09.1990-08.1991вчитель середньої школи № 33, м. Петропавловськ-Камчатський;
08.1991-09.1991вчитель медичного училища, м. Петропавловськ-Камчатський;
09.1991-11.1994керівник гуртків, культорганізатор, педагог-організатор Бучацького районного центру позашкільної роботи, м. Бучач Тернопільської області;
11.1994-01.1996завідуюча відділом у справах молоді Бучацької районної ради, м. Бучач Тернопільської області;
01.1996-02.1997завідуюча відділом молодіжної політики Бучацької районної державної адміністрації, м. Бучач Тернопільської області
02.1997-02.1998завідуюча відділом у справах сім’ї та молоді Бучацької районної державної адміністрації, м. Бучач Тернопільської області
02.1998-08.1998директор обласного центру соціальних служб для молоді, м. Тернопіль;
08.1998-04.2005начальник управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації, м. Тернопіль;
04.2005-09.2006генеральний директор Міжнародного дитячого центру «Артек», м. Ялта АР Крим;
09.2006-07.2010радник керівника, заступник начальника управління протокольно-організаційного забезпечення Державного управління справами, м. Київ;
07.2010-03.2011заступник голови – керівник апарату Тернопільської обласної державної адміністрації, м. Тернопіль.

Напишіть відгук