У найближчих планах командування Бережанського полку – 100% перехід на контрактну основу

Поділитися

Амбіційні плани з переходу військової частини на контрактну основу стоїть у найближчих планах перед командуванням 777-го окремого Прутського ордена Червоної Зірки полку матеріального забезпечення Тилу Збройних Сил України, що у Бережанах.

Як зазначив командир цього полку полковник Сергій Фортельний, на урочистостях з нагоди складання військової присяги на вірність українському народу 20 новобранцями, які призвалися у Бережани в ході весняної призовних кампанії, військова частина ставить перед собою завдання за рік повністю перейти на контрактну основу.

 

– Завдання є цілком реальним, адже кандидатів, які бажають служити у нас за контрактом доволі багато. Якщо вдастся реалізувати задумане, то ці молоді воїни, які напередодні 66-ї річниці Перемоги склали військову присягу стануть останніми строковиками у нашій військовій частині, – наголосив полковник Сергій Фортельний.

 

За його словами, для тих молодих хлопців, які під час строкової служби проявлять себе із найкращого боку командування військової частини готове також запропонувати контракт.

 

У Києві уважно спостерігають за усіма процесами, які відбуваються у цьому полку. Військова частина, яка нещодавно відзначила сімдесятилітній ювілей, гідно продовжує славні традиції попередників і, на сьогодні, є серед кращих у Тилу Збройних Сил України. Служити у ній почесно та відповідально. За підсумками минулого року Бережанський полк визнано кращим в автотранспортному управлінні тилу української армії.

 

Василь Лабай

Західний регіональний Медіа-центр Міністерства оборони України

Фото автора

На фото командир Бережансього полку полковник Сергій Фортельний

Юлія Тимошенко вважає, що безладдя у Тернополі на День перемоги 9 травня були спланованою акцією влади з метою розколоти Україну

У День Гніву під Києвом стрілятимуть