У Тернополі люди перекрили вулицю Острозького

Поділитися

У пятницю 13-го тернополяни, що мешкають на вулицях Перля та Коллонтая перекрили проїзд вулицею Острозького в Тернополі.
Вони вимагають від влади недопустити будівництва наскрізного проїзду під своїми вікнами та знищення зелених насаджень.
Це вже третя акція, на яку зібралось близько 40-50 осіб. буквально вчора люди намагались в такий самий спосіб привернути увагу влади до вирішення цієї проблеми, але досі зрушень немає.
Нагадаємо, що по вул. Перля, 3 будується супермаркет “Новус”, власники якого і мали за свої кошти збудувати повноцінну двохсмугову вулицю, яка би зєднувала вулиці Живова та Острозького в обласному центрі, замість існуючої пішохідної зони.
мешканці між собою нарікали, що вулиця повинна бути, бо супермаркету забракло паркувальних місць, які планувалися зробити під землею, але згодом там виявили воду. тому частину проїжджої частини мали запроектувати під парковку. інші тернополяни пояснювали, що наскрізний проїзд повинен полегшити доїзд до торгового центру з вул. Острозького, оскільки щоб заїхати з односторонньої вулиці Живова треба багато обїжджати.
Заступник міського голови Богдан Бойко намагався переконати людей в тому, що працює комісія, створена розпорядженням міського голови, яка і повинна дати кінцевий висновок. Близько 22 год. перекриття вул. Острозького було зняте.

Як “збирали” відомого спортсмена після побиття і як міліціонери не хотіли віддати кусок відкушеного вуха

17 травня під обласним управлінням МВС пам’януть Ігоря Індила