Фестиваль проводитьсья одночасно у трьох головних містах Галичини:

Львові, Тернополлі, Івано-Франківську.

Програма фестивалю  у Тернополі:

1-5 червня

Авторські читання за участю місцевих авторів та письменників з інших міст

Місце проведення:  Книгарня «Є», Книгарня  «Дім Книги», Книгарня «Ярослав Мудрий», Обласна бібліотека для молоді.

Початок:  згідно графіка книгарень та бібліотеки

 

2 червня

Читацька конференція для вчителів літератури, початкових класів, батьків.

Проводять: видавництва міста Тернополя.

Місце проведення:  Обласна бібліотека для молоді

Початок:  15:00

4, 5 червня

Пластові, вуличні читання для дітей та підлітків

Проводять: пластуни

Місце проведення: Парк Топільче, центральна алея, Парк ім. Т.Шевченка, літня сцена;  Біля пам’ятника І.Франка

Початок:  4 червня, субота:  о 10:00,  о 16:00  5 червня, неділя: о 16:00

 

2 – 5 червня

Духовні читання,  виставка релігійної дитячої  літератури

Проводить: Комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ

Місце проведення:  біля храмів у різних частинах міста

Початок:  у вечірній час –

2 червня, четвер – Храм Святого Йосафата (вул.Лучаківського);

3 червня, п’ятниця, Церква Святих Петра і Павла (вул.Володимира Великого);

4 червня, субота Храм Матері Божої Неустанної Помочі (Бульвар Д.Галицького),

5 червня, неділя, Катедральний Собор Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, 14:00.

 

1 – 4  червня

Театральні вистави аматорських дитячих колективів

Проводять: Дитячі та молодіжні театральні колективи і студії

Місце проведення: Ляльковий театр

Початок:  11:00

1 – 5  червня

Фотовиставка «Дитина читає!»

Проводить: Відкриття – 1 червня.

Місце проведення: Галерея «БункерМуз»

Відкриття: 14:30

4, 5 червня

«Літературний корабель» – безкоштовна мандрівка для батьків і дітей на катері по озеру.

Проводять: Пластуни та волонтери молодіжних організацій

Місце проведення: Тернопільське озеро, причал.

Початок рейсів:  з 11:00

 

4, 5 червня

«Літературний фаетон» – екскурсія для юних читачів місцями літературного Тернополя

Проводять: Волонтери з молодіжних організацій

Місце проведення: зупинка біля кооперативного технікуму

Початок екскурсій: о 13:00, 15:00, 17:00

1-5 червня.

Книжковий ярмарок дитячої літератури

Проводять: Тернопільські видавництва та книготорговельниі організації

Місце проведення: Театральний майдан

Відкриття ярмарку: 1 червня об 11:00

Заходи під час ярмарку:

Презентація авторами своїх творів (біля книжкових стендів).

Майстер-клас і виставка ілюстрацій студії художника Віктора Стецюка

Майстер-клас книжкової ілюстрації Володимир Стасенко, зав кафедрою книжкової графіки Української Академії Друкарства (Львів).

Виставка книжкових ілюстрацій тернопільських художників

Підведення підсумікв і нагородження переможців літконкурсу «Мої майбутнє»

Підведення підсумків і нагородження переможців літконкурсу «Перші проби пера»

Нагородження кращих юних читачів місцевих бібліотек

 

4 червня.

Круглий стіл письменників, науковців, педагогів, психологів, громадськості  на тему «Інші/інакші, свої/чужі діти»

Проводять: оргкомітет фестивалю

Місце проведення:  «Євростудії»

Початок: 15:00

5 червня.

Закриття фестивалю. Обговорення підсумків і висновків.

Проводять: оргкомітет фестивалю.

Місце і час проведення: Театральний майдан,  16:00

 

Співорганізатори фестивалю у Тернополі:

Тернопільке обласне управління освіти, Тернопільська обласна організація Національної спілки письменників України, Об’єднання «Тернопільська липа», Обласна бібліотека для молоді, Комунальне підприємство Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр», Видавництво «ІрМа», Видавництво «Навчальна книга Богдан», Видавництво «Підручники і Посібники», Видавництво «Джура», Видавництво «Мандрівець», Видавництво «Астон», Книгарня «Є», Книгарня «Книжкова Хата».

Щира подяка за підтримку:

ТМ «Моршинська»,  ВАТ «ТерА»

 

Оргкомітет фестивалю

 

Сергій Надал – голова оргкомітету, міський голова м.Тернополя

Леонід Бицюра – заст. голови оргкомітету. заст. міського голови

Олександр Смик – заст. голови оргкомітету, начальник управління культури

Микола Круть – заст. голови оргкомітету, начальник управління сім’ї та молоді

Ірина Мацко – заступник голови оргкомітету, директор фестивалю

Григорій Бурбеза – заступник голови оргкомітету, прес-служба фестивалю

 

Члени оргкомітету:

Ольга Похиляк – начальник управління освіти

Михайло Окаринський – начальник управління стратегічного розвитку міста

Оксана Куриш – заст. директора обласного інституту удосконалення вчителів

Олег Макогін – голова мистецького об’єднання «Коза»

Віктор Долішний – керівник ГО «Тернопільська Липа»

Назар Зелінка – представник НСОУ ПЛАСТ

Наталія Гевчук – завідувачка дитячого відділу обласної бібліотеки для дітей

Наталія Зелінка – арт-менеджер книгарні «Є»

Максим Черкашин – керівник ГО «Німецька молодь»

Богдан Будний – директор видавництва «Богдан»

Ярослав Гринчишин – директор видавництва «Підручники і посібники»

Василь Ванчура – директор видавництва «Джура»

Ігор Аркуша  –  видавництво «Мандрівець»

Іван Білах – директор видавництва «Астон»

Сергій Ткачов – видавництво «Ранок»

Надія Корзун – Комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ

Андрій Рибак – головний інспектор з позашкільної  роботи

Віктор Стецюк, художник книжкової графіки, видавець

Олена  Мудра

Юлія  Камінко-Приходько

Сергій Камінко – депутат міськради

Володимир та Надія Пендрак  –  організація католицької молоді «Обнова»

 

 

Довідки та додаткова інформація про фестиваль:

Ірина Мацко, директор фестивалю:

 

Акредитація журналістів та інформація для преси – прес-центр фестивалю:

Григорій Бурбеза  050 437 57 97

 

 

Напишіть відгук