Головний податківець Тернопілля розповів губернатору як поповняв бюджет на 587 мільйонів

Поділитися

Голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян зустрівся із головою Державної податкової адміністрації в Тернопільській області Михайлом Кацаном.

Керівник ДПА області поінформував Голову  про те, що платники податків Тернопілля поповнили бюджет держави на 587 млн. грн. Це на 22% або 106,8 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Зокрема, до Державного бюджету України надійшло понад 263 млн. грн., що на 34% чи майже 66 млн. грн. більше в порівнянні з минулорічним показником. Розрахункова база з податку на прибуток виконана на 114% (плюс 9 млн. грн.), податку на додану вартість – на 104% (плюс 4 млн. грн.).

Також голова Державної податкової адміністрації в Тернопільській області повідомив, що з початку цього року податковою службою Тернопіллявиявлено 1944необлікованих найманих працівників. Встановлено виплату понад 1,2 млн. грн. заробітної плати в «конвертах».

У порівнянні до минулого року кількість виявлених не облікованих найманих працівників зросла на 1217 (станом на 25 травня 2010 року виявлено 727 не облікованих працівників).

Білоруський КГБ заарештував адміністраторів опозиційних груп Вконтакте

Лише 74% населених пунктів Тернопілля освітлено