Тимошенко заявила, що безпідставність порушених проти неї справ визнала Парламентська асамблея Ради Європи, яка нічого подібного не робила
Екс-прем’єр Юлія Тимошенко заявила, що моніторинговий комітет Парламентської Асамблеї Ради Європи не бачить в її справах складу злочину.

Про це вона заявила в ефірі телеканалу ТВі.

«Сьогодні була оприлюднена дуже цікава аналітична довідка, вірніше навіть висновок, моніторингового комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи», — розповіла вона.

«ПАРЄ приділила увагу політичним справам у Україні і виключення зробила, вона проаналізувала кожну справу, яка проти мене порушена. І після того пунктом 27 цих висновків просто написали, що в проаналізованих справах немає корупції», — заявила Тимошенко.

Як відомо, 2 червня 2011 року була оприлюднена інформаційна записка, підготовлена співдоповідачами моніторингового комітету ПАРЄ за результатами візиту до Києва та Львову у квітні.

Питання щодо Юлії Тимошенко не розглядалося і не було затверджено ні на засіданні ПАРЄ, ні навіть моніторинговим комітетом ПАРЄ.

1 comment

  1. Таня

    Во всех трех криминальных делах , и без ПАРЕ известно, нет коррупции. Коррупция – это когда бы Тимошенко, положила эти деньги себе в карман. Ни одного такого действия не обнаружено – и это подтвердила сама генпрокуратура, она не нашла у Тимошенко, заскреченных счетов и офшорных зон. Все деньги, были потрачены на народ Украины,т.е. на Украину, на поддержку наибеднейшего населения Украины – и это тоже доказала публично украинская гребаная прокуратура – криминала нет! А судить хотят за то, что Тимошенко являтся патриотом Украины , а не патриотом ЗЕКа, каким являются бандформирования ЗЕКа под названием прокуратура, суд, налоговая. милиция, кабмин и верховная рада Украины!

Напишіть відгук