Сьогодні мер Тернополя Сергій Надал здійснив кілька знакових речей: провів спільну прес-конференцію з фахівцями щодо встановлення пам’ятника Незалежності у Тернополі. Ідея хороша. Як буде з реалізацію – покаже час. Оперативно надав  для «Про все» декларацію про доходи за 2010 рік.  І останнє, те, що є на виду у громадськості – поспілкувався з найопозиційнішою інтернет-газетою щодо  його діяльності .

На нашу думку – інтерв’ю для «Про все»  свідчить про його  силу. Не боятись пояснювати свої рішення і вчинки, розтлумачувати і ставити акценти, демонструє  бажання Надала знайти спільну мову навіть з критично налаштованими опонентами.

Інтернет-видання «Про все» не має журналістів з телевізійною практикою. Ми усі газетярі. Тому перепрошуємо читачів за одноманітну картинку. Але ми не женемося за формою. Для «Про все» головне змістовне наповнення. Тому, якщо ми не задали якогось критичного запитання, просимо надсилати їх в коментарі або на нашу електронну скриньку provse87@mail.ru . Ми направимо Сергію Віталійовичу і він прокоментує  усі. Принаймні обіцяв по мірі можливостей.

Щодо самого інтерв’ю, то воно відбулось в кабінеті мера. Основою його склав аналіз реалізації передвиборчої програми тоді ще кандидата на міського голову Сергія Надала.  На нашу думку, мер не забув того, що обіцяв кандидатом. Принаймні,  зрозуміло розповідав про зроблене. А окремі пункти з його програми сприймає як справу честі Сергія Надала.

З розмови найбільше вразило те, як чуттєво реагує мер на біди тернополян, на безгрошів’я,  яке панує як в державі, так і нашому місті. Приємно, що мер не опускає рук. Оптимістично переконаний у своїй правоті та благородних ідеях, які хоче реалізувати. Дай Боже.  Отож,  дивіться відео та робіть висновки.

 

3 comments

  1. Василь

    і шо? Провсе перестало бути найопозиційнішою? бо таких похвал мерові навіт прес-служба не пише

  2. Олег

    Скажу я вам, не тільки з телевізійниками у вас напряг, акини ви наші пера і «клави».

  3. Альша

    офігєть, це провсе найопозиційніша? я давно так не ржав, ще й так «вилизали» Надала в публікації, машлянка супер-опозиціонер

Добавить комментарий