Половина тернополян влітку відпочиватимуть на Тернопіллі

Поділитися

За даними однієї із соціологічних груп Тернополя 46 відсотків тернополян цього літа відпочиватимуть вдома, подорожуючи по Тернопільській області, 15 відсотків планують відвідати інші міста чи села України. Відпочивати на морі мають намір близько 23 відсотки респондентів і лише 4 відсотки планують поїхати закордон. Інші – визначаються з літнім відпочинком.

Директор КП «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр» Лариса Римар рекомендує тим тернополянам, яким не пощастить цього року побувати закордоном не засмучуватися. За її словами відпочити та оздоровитися за незначні кошти можна і у нас на Тернопіллі, повідомляє http://www.ternotravel.com

 

«Сьогодні туристична індустрія нашого краю дуже динамічно розвивається. Туристам пропонуються різнопланові види відпочинку – водні сплави, оздоровлення в санаторіях, сільський зелений туризм, екстремальні тури печерами краю, бази відпочинку, тощо. Аби більше дізнатися про все це, варто лише зателефонувати в ІНФОТУРЦЕНТР та отримати консультацію щодо літнього відпочинку на Тернопіллі», – каже Лариса РИМАР.

У «Бункермузі» – найкращі роботи тернопільських фотографів

Любомир Гузар про єдиноапостольну українську церкву