У Тернополі вчили на пожежників (фоторепортаж)

Поділитися

Завершилося професійне навчання безробітних за професією пожежник-рятувальник за направленнями обласного центру зайнятості. Воно здійснювалось протягом 3,5 місяця на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області.

Слухачі ознайомилися з особливостями діяльності пожежників-рятувальників, навчилися виконувати завдання в надзвичайних ситуаціях, пов’язаних із небезпекою для життя і здоров’я; навчились рятувати людей, матеріальні цінності, надавати потерпілим першу медичну допомогу. Практичні заняття проходили в індивідуальних засобах захисту органів дихання і шкіри. Були відпрацьовані дії рятувальників під час аварійних ситуацій, виникнення паніки, метушні, загрози вибуху й руйнування конструкцій палаючих об’єктів тощо.

До речі, однією з головних вимог до слухачів курсів пожежників-рятувальників була придатність за станом здоров’я до роботи в критичних умовах з використанням спеціального спорядження.

Курсанти успішно склали кваліфікаційні іспити та отримали направлення на роботу за відповідною професією у Тернопільську міську комунальну установу «Місцева пожежна команда».

Екс-губернатор Тернопільщини заробив понад 320 тисяч гривень та має на рахунку в банку майже пів мільйона

Якщо у Тернополі лікуватись – то у “Медікусі”!