111


Контрольно-ревізійним відділом в Підволочиському районі проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності Скалатського професійно-технічного училища №23 за період з 01.08.2009 по 01.02.2011.

Ревізією виявлено фінансових порушень, що призвели до збитків, на загальну суму 26,9 тис.грн.

Так, в ревізійному періоді училище не здійснювало виробничої діяльності, проте директору училища та ще двом працівникам проводили виплату надбавок за виробничу діяльність, що призвело до незаконних витрат коштів спеціального фонду кошторису на суму 14,3 тис. грн.

В користування училищу надано 50 га ріллі, яка в ревізійному періоді училищем не оброблялася. Разом з тим, з одним із сільськогосподарських підприємств району училище уклало договір про спільний обробіток земельної ділянки площею 17 га. Порушуючи умови укладеного договору підприємство в ревізійному періоді не сплатило училищу 6,4 тис грн.

Крім цього, в касу училища не внесено кошти від реалізації металолому на 1,7 тис грн.

Встановлено також, що учням – сиротам та учням, які позбавлені батьківського піклування, витрати на харчування у  святкові та канікулярні дні не збільшувались на 10 відсотків, як це передбачено чинним законодавством, внаслідок чого ними недоотримано компенсації за харчування на загальну суму 2,3 тис грн.

За допущення фінансових порушень посадові особи училища притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів. За порушення бюджетного законодавства до установи застосовані фінансові санкції.

Матеріали ревізії передані в прокуратуру району, повідомили “Про все” у  прес-службі КРУ в Тернопільській області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.