Через махінації із закупівлями державне підприємство втратило 800 тисяч грн.

Поділитися


Тернопільською транспортною  прокуратурою  29 серпня 2011 року порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення з боку службових осіб двох  підприємств транспортної  галузі  за  статтями  364 та 366 КК України.

Тернопільською транспортною прокуратурою із залученням УСБ України в Тернопільській області проведено перевірку додержання законодавства про державну закупівлю товарів  , робіт і послуг за державні кошти державним підприємством  «Тернопільський облавтодор» ВАТ Державна Акціонерна Компанія «Автомобільні автодороги України»  та філією «Тернопільський доркомплект» при закупівлі матеріалів виробничо-технічного призначення для виробничих потреб підприємства.

Проведеною перевіркою встановлено, що матеріали для будівництва доріг підприємствами  закуплені без дотримання вимог  Закону України « Про внесення змін та доповнень до Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти».  Як виявилось, частина матеріалів  придбана фактично без застосування процедур державних закупівель. Через незаконні дії службовців   відкритому акціонерному товариству  Державна Акціонерна Компанія «Автомобільні автодороги України» спричинено збитки на загальну суму  понад 800 тис. гривень, повідомили “Про все” у  прес – службі прокуратури Тернопільської області

Українські політики використовують найманих коментаторів, блогерів і так званих інтернет-тролів

Відбувся ХІV Всеукраїнський чемпіонат з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска – 2011»