111

Голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда напередодні Дня Незалежності України поділився своїми поглядами на тенденції та рухи у суспільно-політичному житті держави, на вчорашній, нинішній та завтрашній день України із головним редактором тижневика «Номер один»  Віталієм Поповичем

«Для мене важливо, де людина була і що чинила в часі з дев’ятнадцятого серпня 1991 року. Я ж разом із побратимами – членами тодішнього народного руху «За перебудову» встановлював на міській раді Бердянська синьо-жовтий прапор і разом із молодою дружиною, а ми тільки побрались, готувався до арешту,» – сказав журналісту Олексій Кайда, відповідаючи на запитання про свою діяльність на зорі Незалежності.

Попри те, що голова Тернопільської обласної ради  неодноразово особисто брав участь у різноманітних акціях проти антиукраїнської діяльності чільних посадовців ( як то «Масандрівські угоди» 1993 року чи  «Харківські угоди» 2010), він і сьогодні готовий до боротьби за по-справжньому українську Україну, – це стало лейтмотивом усього інтерв’ю Олексія Кайди.

Про щоб не говорив Олексій Кайда – про адмінреформу, за версією газети,  це одна із тем, яка чи не найбільше хвилює краян, чи про комунальні підприємства Тернопільської обласної ради, її очільник наголошував на тому, що всі кроки, реформи, вся діяльність мають здійснюватися на націоналістичних, державницьких засадах з урахуванням професійних, фахових підходів.

Цікавився Віталій Попович і характером спільності дій виконавчої та представницької гілок влади в області, співдіяльністю із міською радою Тернополя, найближчими політичними планами та  перспективами  самого Олексія Кайди та політичної сили, якою він керує в області.

Про це та багато іншого йтиметься в інтерв’ю голови обласної ради Олексія Кайди головному редактору «Номер Один», що буде розміщено в наступному числі газети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.