Неймовірно, директора школи №2 Інну Іванюк визнали невинною через амністію і скасували її відсторонення від посади

Поділитися

Тернопільський міськрайонний суд 2 серпня 2011 року виніс постанову, згідно якої кримінальну справу стосовно Іванюк Інни Володимирівни закрили. Відсторонення її від посади директора Тернопільської ЗОШ №2, що було застосоване згідно постанови від 25 травня 2011 року, скасували.

У квітні цього року проти жінки порушили кримінальну справу за фактом одержання хабаря за попередньою змовою групою осіб. Її вини не довели і Інна Іванюк знову може виконувати обов’язки директора другої школи.

Інна Іванюк, директор школи №2:

“Це був жорстокий сценарій з єдиною метою – розправи зі мною як особистістю. Горе-актори не змогли його втілити в бажану дійсність, тому що не врахували основного – діяння в підлій злості і неправді в обгортці помсти завжди приречене на крах. Боротьбою з корупцією тут навіть і не пахне. На жаль, методика підстави як найкоротший шлях до показників в нашій державі ще існує на даному етапі. І страждають в переважній більшості порядні люди, яких потрібно прибрати, бо неугодні.

В правоохоронній установі під час допиту мені скептично наголосили, щоб я не згадувала Бога. Згадую, вірю і знаю, що саме Він бачить мету діянь кожного і кожному є і буде по заслузі. Бо саме Він є Правда, Віра і Справедливість. Вчила і вчу цьому дітей, за яких як вчителя і маму болить душа про їхнє майбутнє в цьому нелегкому світі. Маю надію, що замовники будуть встановлені і буде справедливий суд”.

Адвокат пані Інни каже, що міськрайонний суд виніс постанову, згідно якої відсутнє будь-яке покарання. А воно може бути тільки в тому випадку, зазначає юрист, коли суд постановляє вирок – у даній справі його немає.

Сергій Бутрин, адвокат АО «Тернопільська міська юридична консультація»:

“Органами досудового слідства 29.04.2011 року порушена кримінальна справа стосовно Іванюк І.В за ознаками злочину, передбаченого частиною другою ст..368 КК України (одержання хабаря за попередньою змовою групою осіб).

15.06.2011 дії Іванюк І.В органами досудового слідства були перекваліфіковані на ч. І ст.. 368 ККУ (отримання хабаря), хоча моя підзахисна Іванюк І.В вини не визнала, грошової суми не отримала і вважає себе не винною в скоєнні злочину.

2.08.11 Тернопільський міськрайонний суд виніс постанову, згідно якої кримінальну справу стосовно Іванюк І.В закрито, вона звільнена від кримінальної відповідальності на підставі Закону України «Про амністію у 2011 році» від 8.07.2011 ст.1 п. В. Скасувати відсторонення Іванюк І.В від посади директора Тернопільської ЗОШ I-III ступенів №2 Тернопільської міської ради Тернопільської області, що було застосоване згідно постанови від 25 травня 2011 року.

Застосування вищезгаданого закону до Іванюк І.В вказує на те, що вона є несудимою, їй не призначено жодного покарання і остання не буде нести жодної відповідальності”.

Голова ОДА доручив активізувати роботи із реконструкції стадіону в м.Збараж

У найкрутішому селі Тернопільської області взялися за річку