111

Це товариство планує найближчим часом відкрити у Тернополі магазин канцелярських товарів. Отож, роботодавець заявив вакансії  менеджера активних продажів, продавця-консультанта, оператора, касира та контролера-охоронця.

Перед безробітними тернополянами виступила представник роботодавця Олена Ролдугіна, яка розповіла присутнім про характер, умови та оплату праці в товаристві. З тими, хто зацікавився працевлаштуванням у ТОВ «Офіс-Центр», було проведено індивідуальні співбесіди.

Відібрані представником товариства кандидати пройшли в міськрайцентрі зайнятості тестування на перевірку кваліфікації, ділових якостей. Було протестовано 18 безробітних. Застосовувались такі методики: дослідження уваги та пам’яті, багатофакторний особистісний опитувальник Кеттела, визначення рівня розвитку вербального інтелекту та соціоніка.

В результаті 6 особам зі статусом безробітного запропоновано постійні місця праці в «Офіс-Центрі».

Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості продовжать цикл міні-ярмарків на замовлення цієї торгової компанії з комплектації її менеджерами з активних продажів та операторами. З керівництвом товариства досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці в питаннях організації стажування, навчання та перенавчання претендентів на вакансії та вільні робочі місця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.