За вбивство дружини чоловіка засудили до семи років позбавлення волі

Поділитися

Відгомін сварок та бійок у родині, що мешкає у Збаразькому районі на Тернопіллі, не раз долинав до сусідів. Так сталося, що і батько, і мати, за свідченням старшого із трьох синів, років зо п’ять зловживали алкоголем. Чоловік під час конфліктів не раз піднімав на дружину руку, що не було секретом і для сусідів, тим паче — для рідної сестри потерпілої, котра мешкала в іншій квартирі того ж будинку. На суді вона розповідала, що їй не раз доводилося викликати працівників міліції… Правоохоронці втихомирювали чоловіка та дружину, але… не надовго. Черговий сімейний конфлікт на початку торішньої осені завершився трагедією.
До обіду чоловік з дружиною вживали алкогольні напої. Увечері жінка вийшла з хати. Через якийсь час чоловік теж попрямував вулицею. Натрапив на дружину неподалік кормоцеху тваринницької ферми. Той вечір не минув без чергової сварки між подружжям. Захмелілий чоловік був роздратованим. Кричав на дружину, навіть ударив її кулаком в обличчя. Ще й штовхнув руками в груди. Не втрималася на ногах — упала на землю. А він продовжував лупцювати кулаками та ногами.
… Якраз тієї миті мимо проходила сестра дружини. Побачила, що шваґер, стиснувши жінку за шию, відпустив. Чоловік же, зауваживши, що жінка вже на його дії не реагувала, а лежала, не рухаючись, залишив її на землі. За годину до півночі повідомлення про трагедію надійшло у Збаразький райвідділ внутрішніх справ. Міліціонери «гарячими слідами» затримали вбивцю.
Висновок судмедекспертів був однозначний: смерть настала внаслідок закритої черепно-мозкової травми. Затриманий визнав причетність до загибелі дружини. Апеляційний суд Тернопільської області дійшов висновку, що умислу на протиправне заподіяння смерті дружині підсудний і справді не виношував. Та саме він винен у тому, що заподіяв їй тяжкі тілесні ушкодження, внаслідок яких і обірвалося людське життя. Тому остаточною караю засудженому стали сім років позбавлення волі.

На фестивалі лемківської культури міліціонери забезпечили правопорядок

Золото Романа Гонтюка