Галицьку молодь в Зарваниці втягують в окультну марійську секту

Поділитися

В ці дні паломники з України та Східної Європи збираються на молитовну зустріч у Всеукраїнському Марійському духовному центрі в Зарваниці – повідомляють численні ЗМІ.

“Уже понад 30 років Діва Марія відвідує невеличке боснійське село Меджугор’є. Вона приходить в цей світ, щоб показати дорогу до Бога, повернути радість життя і надію. Тут Небо торкається землі”, – повідомляють організатори зустрічі.

Подібну зустріч у Зарваниці проводять уже втретє. В програмі цьогорічного з’їзду: молитва на вервиці, свідчення, лекції, поклоніння святим дарам, молитва до Божого Милосердя, молитва за зцілення душі і тіла, Свята Месса, цікава молитовно-мистецька програма тощо.

Цікаво, що греко-католицькі святці та монахи, які організовують всі ці зустрічі всупереч офіційній позиції Римо-католицької та Православної Церкви про не визнання послань «Цариці миру» з Меджугор’є.

Більше того, такі зустрічі не відповідають ні духу Євангелії, ні духу апостольської християнської Церкви.

Всі «одкровення» «Цариці миру» носять відверто окультний характер і суперечать біблійній науці та вченню Господа нашого Ісуса Христа.

Підійшовши до детального аналізу послання «Цариці миру» з Меджугор’є, одразу зауважимо кілька сентенцій.

По-перше, ця «Цариця миру» виявила себе як привид в Меджугор’є, а її контактерів прямо називають «візіоністами», що дуже схоже на контактерів-візіоністів НЛО. Випадки об’явлень воскреслого Ісуса Христа в Євангелії суперечать природі привидів. Власне Ісус говорить апостолам про це: «Доторкніться до мене та збагніть, що привид тіла й костей не має, як бачите, що я їх маю”(Лк. 24, 39)

По-друге, «Цариця миру» в Меджугор’є у своїх посланнях дуже дивна: то любить своїх слухачів, головно дітей, то ображається на них, що вони не досить старанно моляться, то погрожує перестати посилати свої повідомлення, сердиться, дратується, накручує себе і таке інше. Така поведінка суперечить природі Ісуса Христа та його матері Діві Марії з Назарету, про яких розповідає нам Євангеліє.

По-третє, «Цариця миру» в Меджугор’є страждає словесною екзальтацією – несе одне й те саме, повторюється, промовляє звичайні істини гуманістичного та загальнолюдського характеру, використовує мову, притаманну радше якійсь екзальтичній монахині, а ніж єврейській жінці Марії, матері Ісуса Христа. Прочитавши всі послання на сайті Меджугор’є, стає дурно від повторення одних і тих же фраз десятками разів. Причому основний месідж – молитися. Це слово повторюється безперестанно, інколи по три, шість і навіть по сім разів підряд в одному реченні. При цьому нічого нового чи таємного Марія не оповідає. Її погрози про гріх, про сатану носять огульний характер. Марія весь час твердить, що сатана перешкоджає їй, хоче творити якісь козні, має якісь плани проти людей та парафії в Меджугор’є, але жодного конкретного плану сатани не відкрито. Все огульно, загальними фразами. Мова Марії явно суперечить мові Біблії, а швидше нагадує маячню якоїсь затворниці, що впала в транс. Послання «Цариці миру» не містять ніяких літературних зворотів, алегорій, жодних прив’язок топографічного чи історіографічного характеру. А головне – в мові «Цариці миру» цілком відсутня лексика та звороти, що використовуються пророками та євангелістами Біблії.

Та, найголовніше, вислови Марії, безневинні та примітивні на перший погляд, несуть в собі СТРАШНІ ЄРЕСІ, пов’язані з перекручуванням Біблійних істин, та заперечування сутності Божественного провидіння.

Нижче подаємо вибрані наугад тексти послань «Цариці миру» в Меджугор’є для поверхневого аналізу:

29 березня

«Любі діти! Сьогодні ввечері Я хочу особливо закликати

вас бути стійкими у випробуваннях. Замисліться

над тим, що Всемогутній Бог ще й дотепер

страждає через ваші гріхи. Коли випадуть вам страждання,

жертвуйте їх Богові. Дякую, що відповіли на

Мій заклик!»

«Цариця миру» тут «захищає» Бога, який страждає за наші гріхи до ТЕПЕР, хоча Євангеліє учить, що за наші гріхи постраждав Ісус Христос на Хресті будучи розіп’ятий. Один раз постраждав, приніс Себе в Жертву й викупив нас від гріха.

30 квітня

Візіонерка Марія Павлович запитала Богородицю:

«Люба Госпо, чому Ти не передала в четвер послання

для парафії?» На що Богородиця відповіла їй:

«Я нікого не хочу примушувати до того, чого він

сам не відчуває і не хоче, хоча у Мене були особливі

послання для парафії, якими Я сподівалася оживити

віру кожного віруючого. Лише деякі прийняли

послання, які Я даю щочетверга. Спочатку їх було

досить багато. Але потім послання стали для них

чимось повсякденним. І останнім часом деякі запитують

про послання просто з цікавості, а не тому,

що вірять і шанують Мого Сина і Мене».

Тут «Цариця миру» скаржиться, що її одноманітні й щоденні послання набридли людям, стали нецікавими. І тому вже не хоче більше нічого «посилати» людям. Але якби не так, послання не закінчуються, ось тільки тими словами «Цариця миру» висловлює істеричну образу щодо своїх наївних «візіонерів».

10 травня

Багато віруючих були вражені останнім посланням

Богородиці. У деяких людей склалося враження, що

Вона більше не буде передавати послання для парафії.

Але ввечері Богородиця сказала наступне:

«Я говорю з вами зараз і буду говорити в майбутньому.

Ви тільки слухайтеся Моїх вказівок!»

Ну ось і все, «Царицю миру» перейшло, вже її психіка «внормувалася». Дійсно, з ким же ж ще вона тоді буде говорити. А наговорила вона тут всякої подібної маячні аж на 214 сторінок форматом А4!!!

12 липня

«Любі діти! В ці дні сатана хоче перешкодити

Моїм задумам. Моліться, щоб не здійснився його

план. Я буду просити мого Сина Ісуса, щоб серед

спокус сатани Він дав вам ласку усвідомити перемогу

Господа. Дякую, що відповіли на Мій заклик!»

19 липня

«Любі діти! В ці дні всі ви відчули, як діє сатана.

Я постійно з вами, не бійтеся спокус, тому що Бог завжди

піклується про вас. А Я віддала Себе вам і

співпереживаю з вами навіть у найменших спокусах.

Дякую, що відповіли на Мій заклик!»

Не боятися спокус – дивна маячня «Цариці миру», що навіть не знає простої Господньої молитви, в якій Ісус навчає просити щодень Бога, щоб якраз «не увів нас у спокусу» і цю молитву у нас знають навіть діти. А «Цариця миру» закликає не бійтеся спокус. Явно виглядає на те, що в своїй маячні «Цариця миру» навіть не думає про те, що теревенить.

23 серпня

«Любі діти! В ці дні всі ви відчули, як діє сатана.

Я постійно з вами, не бійтеся спокус, тому що Бог

завжди піклується про вас. А Я віддала Себе вам і

співпереживаю з вами навіть у найменших спокусах.

Дякую, що відповіли на Мій заклик!»

Таке враження, що під час Меси, тобто Служби Божої люди ведуть себе як в тролейбусі чи на базарі. А якби навіть і так (що вже дуже сумнівно), то хіба треба було б звертатися аж з небес, щоб втихомирити людей в одній церковці. Насправді, спостерігаємо істеричну маячню екзальтованої примари, чи то вже самої візіонерки Марії Павлович, яка намагається звинувачувати паломників, щоб контролювати їх поведінку та привити у них почуття вини.

13 вересня

«Любі діти! Мені все ще потрібні ваші молитви.

Ви запитуєте, навіщо стільки молитов? Подивіться

навколо, любі діти, і ви побачите, як сильно гріх заволодів

цим світом. Тому моліться за перемогу Ісуса.

Дякую, що відповіли на Мій заклик!»

Молитви належать тільки Богові. Тут «Цариця миру» викривляє католицьку та православну віру, що твердять, що молитви належать виключно Богові. Але ось «Цариця миру» в Меджугор’є каже, що молитви потрібні саме їй самій начебто для… перемоги Ісуса Христа. А тут вже колосальна єресь – Ісус ВЖЕ переміг Диявола (в минулому часі), скинувши його в пекло, а ще переміг (в минулому часі) гріх та смерть на Хресті. Православні християни голосно співають у воскресний час: «Христос Воскрес із мертвих, Смертію смерть поправ», тобто переміг, « і сущим во гробі», тобто мервим «Живот даровав» – подарував життя. І це доконаний факт, дієслово минулого часу!!! «Цариця миру» в Меджугор’є молиться чомусь про якусь майбутню перемогу Ісуса. Це жахлива єресь, що суперечить всім без винятку християнським віросповідуванням.

20 вересня

«Любі діти! Сьогодні Я хочу сказати вам, як часто

ви приносили Мені радість своїми молитвами, проте

у парафії чимало і тих, хто не молиться, і тому

Моє серце сумне. Отже моліться, щоб Я могла принести

Господу всі ваші жертви і молитви. Дякую, що

відповіли на Мій заклик!»

Тут «Цариця миру» безцеремонно виступає в ролі посередника між Богом і людьми, що грубо суперечить Біблії, яка однозначно учить: «Один бо є Бог і один Посередник між Богом та людьми, — людина Христос Ісус» (1Тим. 2:5).

15 листопада

«Любі діти! Ви – обраний народ, і Бог обдарував

вас великими ласками. Однак не всі послання, які

Я вам даю, ви розумієте. Зараз Я хочу сказати вам

тільки одне: моліться, моліться, моліться! Не знаю,

що ще Я можу сказати вам, крім того, що люблю вас

і хочу, щоб у молитві ви пізнали Мою любов і любов

Бога. Дякую, що відповіли на Мій заклик!»

Маячня продовжується й доходить до маразму: «Цариця миру» раптом твердить, що її послань не розуміють обрані неї люди. А що тут такого складного? Повна маячна, правда, але всі слова та емоції зрозумілі. Але ж ображена «Цариця миру» як неврівноважена дівиця, каже: якщо не розумієте мою маячню, то ось просто моліться. І це все, що вона хотіла сказати на 214 сторінках тексту своїх послань??? Невже в Церквах не закликають молитися? Невже Біблія не спонукає молитися? Ісус навчає як молитися. Для чого тоді ці послання про «масло масляне». Де відкриття, де пророцтва, де пояснення таємниць Царства??? Цього в посланнях «Цариці миру» ви не знайдете.

29 листопада

«Любі діти! Ні, ви не вмієте любити, і не вмієте з

любов’ю слухати слово, яке Я вам даю. Збагніть,

улюблені мої, що Я ваша Мати, і Я прийшла на землю,

щоб навчити вас послуху і молитві не з примусу,

ніби ви хрест несете, але з любові. Хрестом Господь

прославився в кожній людині. Дякую, що відповіли

на Мій заклик!»

Черговий набір образ на невинних наївних паломників, які все ще намагаються зрозуміти маячню «Цариці миру». Виявляється вони не вміють любити. Неблагодарні ж які, ти глянь…

6 грудня

«Любі діти! В ці дні Я закликаю вас до родинної

молитви. Багато разів від імені Бога Я передавала вам

послання, але ви не слухались Мене. Дякую, що відповіли на Мій заклик!»

Тут знаходимо домінування божевільної істерички над дітьми, нав’язування їм почуття провини. Тільки б ще не вистачало привидові ремінця витягнути, та відшмагати неблагодарних.

20 грудня

«Любі діти! Сьогодні Я закликаю вас зробити для

Ісуса Христа щось конкретне. Я хочу, щоб до дня

радості кожна родина в парафії піднесла Ісусові

квітку на знак своєї відданості Йому. Я хочу, щоб у

кожного сім’янина біля ясел лежала квітка, за якою

б Ісус довідався про вашу відданість Йому! Дякую,

що відповіли на Мій заклик!»

Цікаво що для «Цариці миру» конкретне діло – це якась квітка. При тому, що сам Ісус і пророки з апостолами КОНКРЕТНО вимагали ПОКАЯТИСЯ, а «Цариця миру» конкретно хоче тільки квітку. Примітивний заклик характеризує відсутність наміру проголошувати істину Євангелії, що повинні чинити всі християни.

14 лютого

«Сьогодні день, коли Я передаю послання для

парафії. Однак не вся парафія приймає послання, і

не всі живуть за ними. Я засмучена і хочу, щоб ви,

любі діти, слухали Мої послання і жили за ними.

Кожна родина має молитися і читати Біблію разом!

Дякую, що відповіли на Мій заклик!»

Здається ви вже теж втомилися від цих постійних істеричних нарікань.
Але врахуйте, що ви цю маячню читаєте зі значними скороченнями, а що мають робити бідні наші паломники в Зарваниці, коли їм представлять всі «послання» у «свідченнях, лекціях, та цікавій молитовно-мистецькій програмі». Жах!

21 лютого

«Любі діти! Щодня Я закликала вас до відновлення

і до молитви в парафії, але ви не бажаєте цього

приймати. Сьогодні Я закликаю вас востаннє. Якщо ви цього не

зробите, то у Мене немає більше бажання передавати

вам послання. Бог дозволяє Мені це. Дякую,

що відповіли на Мій заклик!»

Ой-ой-ой. Налякала. Образилася «Цариця миру». Не переживайте, безглуздих послань такого самісінького типу вона ще наговорила вона на півтора сотні сторінок. Це ми тільки до сорокової сторінки дібралися.

21 березня

«Любі діти! Я хочу передавати вам послання і тому

сьогодні закликаю вас: живіть за Моїми послання

ми і приймайте їх серцем. Дорогі діти, Я люблю вас,

і Я не випадково обрала цю парафію. Я з радістю

побувала і в інших парафіях, куди посилав Мене

Всевишній, але ця мені особливо люба. Тому закликаю

вас: прийміть Мене, любі діточки, щоб і вам

було добре. Слухайтеся Моїх послань. Дякую, що

відповіли на Мій заклик!»

Ну, пристала вже конкретно. Як НЛО якесь.

4 квітня, Страсний Четвер

«Любі діти! Дякую вам за те, що ви почали більше

роздумувати серцем про славу Божу. Сьогодні Я мала

намір припинити передавати вам послання, бо деякі

з вас не прийняли Мене. Але в парафії все-таки є

зрушення, і Я хочу знову передавати вам послання.

Такого не було в історії від створення світу. Дякую,

що відповіли на Мій заклик!»

Це не правда, від історії світу такої маячні було багато.

13 червня

«Любі діти! Перед річницею з’явлень закликаю вашу

парафію більше молитися. І нехай молитва стане знаком

вашої відданості Богові. Любі діти, Я розумію, що

ви втомилися, але це від того, що ви не знаєте, як віддатися

Мені. У ці дні до решти віддайтеся Мені! Дякую,

що відповіли на Мій заклик!»

Ну ось, нарешті, конкретна вимога: віддайтеся мені.
Тут власне пригадуємо собі розмову Ісуса з Дияволом у пустелі
«І диявол сказав Йому: коли Ти поклонишся передо мною, то все буде Твоє!
І промовив Ісус йому в відповідь: Написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому!» (Лк 4:6-8)

20 червня

«Любі діти! Цього святкового дня Я хочу сказати

вам: відкрийте свої серця Володарю всіх сердець.

Віддайте Мені всі свої переживання і всі свої труднощі!

Я хочу розрадити вас у ваших випробуваннях,

хочу наповнити вас миром, радістю і Божою любов’

ю. Дякую, що відповіли на Мій заклик!»

Це власне Ісус говорить в Євангелії: «Прийдіть до мене, всі струджені і обтяжені, і я заспокою вас». (Матея 11. 28) Знову єресь від «Цариці миру». І так без кінця.

1 серпня

«Любі діти! Я хочу вам сказати, що обрала цю парафію,

щоб дбайливо тримати її у Своїх руках, – як

маленьку тендітну квітку. Я закликаю вас: віддайте

Мені самих себе, щоб Я могла подарувати вас Богові

чистими, без гріха. Сатана хоче перешкодити

Мені і заволодіти частиною Мого задуму. Моліться,

щоб він не досяг успіху в цьому. Я хочу, щоб ви стали

Моїми, і тоді Я вас принесу в дар Богові. Дякую,

що відповіли на Мій заклик!»

Ну, а це вже конкретика така пішла нагла й настирна – віддавайте себе і я вас принесу в дар богові. Тільки якому богові і чому вона має приносити нас в дар, коли Євангеліє учить, що Бог призначив нас наперед, щоб усиновити через сина свого Ісуса Христа і зробити спадкоємцями свого Царства, а тут принести в дар…. Дуже схоже на звичайний окультизм і його жертвоприношення в дар Люциферові.

Проаналізувати всі послання «Цариці миру» просто немає змоги в одній статі, але якщо хто бажає то може зробити це самостійно прочитавши цю всю маячню «Цариці миру» (чи може якоїсь божевільної особи – візіонерки) на сайті Меджугор’є ТУТ.

А що стосується того, чи потрібно нашим дітям вчити все це баламутство, чи потрібні нам лжечудеса та лжевидіння, лжепослання та лженаука – то вирішувати вам самим. Зрештою, маємо прекрасні слова святого апастола Павла, що Посланні до галатів пише:

“Дивуюся я, що ви так скоро відхилюєтесь від того, хто покликав Христовою благодаттю вас, на іншу Євангелію.

Але якби й ми або Ангол із неба зачав благовістити вам не те, що ми вам благовістили, нехай буде проклятий!” (Гал, 1:6,8)

Андрій Микитин

http://www.octpib.info

Тернопіль вчора і сьогодні: історичні паралелі

До Тернополя у День міста завітало дев’ять іноземних делегацій