На пошті в Монастириськупродаватимуть окуляри і лінзи

Поділитися


РВ ФДМУ по Тернопільській області  пропонує в оренду об’єкт державної форми власності : нежитлові приміщення (поз. 1-51) площею 20,6 кв.м першого поверху частини нежитлової будівлі (літера «А») та долі площ спільного користування 3,0 кв.м, що знаходяться за адресою  вул. Шевченка,23, м. Монастириськ, Тернопільська область.

Балансоутримувач об’єктаТернопільська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку „Укрпошта” пропонує в оренду  приміщення з метою  розміщення торговельного об’єкту з продажу окулярів, лінз, скелець.

Термін оренди – 2  роки 11  місяців

У разі надходження двох і більше заяв на  об’єкт оренди, буде оголошено  конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону  України „Про оренду державного та комунального майна”.

Заяви на оренду об’єкта приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення  у газеті «Відомості про приватизацію» (21.09.2011 № 36) за адресою: 46008, м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, РВ ФДМУ по Тернопільській області., тел. (0352) 52-36-38.

Прес-служба РВ ФДМУ по Тернопільській області

 

Тернопільський драмтеатр відкриває сезон прем’єрою “Господиня заїзду” К.Гольдоні

Американець Джеб Корлісс здійснив рекордний політ за допомогою винайденого ним костюма з крилами