На Шумщині виховують податкову культуру з шкільної парти

Поділитися

Начальник Шумського відділення Кременецької МДПІ Руслан Гуменюк під час свята Першого дзвоника привітав учнів, вчителів та батьків у Шумському ліцеї. «Сподіваюся, що ліцеїсти будуть оволодівати не тільки основами різноманітних знань з фізики, хімії, історії, математики та інших предметів, але й з цікавістю вивчатимуть основи оподаткування. Адже чим швидше діти оволодіють знаннями про податки, бюджет та про інші економічні поняття, тим більша ймовірність того, що в майбутньому вони виростуть законослухняними громадянами – чесними платниками податків», – зазначив Р.Гуменюк.

Руслан Васильович також запросив учнів ліцею взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості “Податки очима дітей”, у якому вони зможуть випробувати свої таланти у малюванні, скульптурі, ліпленні, мозаїці, аплікації, вишивці, а також у літературних творах (оповідання, новели, публіцистичні роздуми, замальовки, казки, фейлетони, реферати, поезія тощо) на податкову тематику.

Цього ж дня старший державний податковий інспектор сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Браніцка О.Р взяла участь у проведенні свята Першого дзвоника у Шумській загальноосвітній школі 1-2 ступенів № 2, заступник начальника Шумського відділення Пилипчук І.П. – Рохманівському НВК, завідувач сектора інформатизації процесів оподаткування Ільків В.Г. – Шумській загальноосвітній школі 1-2 ступенів № 1.

Шумське відділення Кременецької МДПІ

Тернопільські університети не будуть об’єднувати в один? Версія ректора техуніверситету Петра Яснія

Беркутівці розгромили намети на Хрещатику (відео)