111

П’ять років окупації джерела у парку Національного Відродження та фактично повна апатія місцевої влади наштовхнула активних жителів Тернополя на радикальні дії.

Ситуація із забудовою джерела у тернопільському парку Національного Відродження вже давно відома не лишень пересічному міщанину, а й людям, що до нашого файного міста жодного відношення не мають. Ото, приміром, подруга зі Львова при зустрічі запитала про «отих будівників-сектантів», що захопили у Тернополі 0,2 га паркових земель. Про самопроголошену церкву, що за короткий проміжок часу звела кількаметровий паркан, каплицю та добудовує дзвіницю не говорив, мабуть, лишень ледачий.

На Сергія Надала, котрий у жовтні минулого року всівся у крісло міського голови, тернополяни покладали великі надії. Ні, я не пишу зараз про теплі тротуари чи, скажімо, джакузі у кожній квартирі,  бо з тротуаром – все гаразд: влітку був теплим, а на зиму, припустимо, обігрів вимкнуть на профілактичний ремонт. Маю  на увазі саме ситуацію із Кузьмичевими джерелами, описану мною декількома лінивими(скільки вже про те говорили-писали!) рядками вище.  Надія ота жевріла в серцях тисяч тернополян і тоді, коли всі дружньо обрали Сергія Віталійовича «в мери», і тоді, коли тривала судова тяганина з приводу сектантів. Врешті, чекали й на те, що після масштабних тернопільських святкувань, Надал врешті гримне кулаком по столу. Чекали марно. Схоже, міський голова не чує ані скарг, ані молінь-благань місцевих жителів. Прокуратура тим часом шукає те, що знаходиться під носом, себто забудовників, а міліція просто розводить руками.

Про Форум файного міста всі теж чули багато: ініціатори, критики, депутати та, навіть, за версією сектантів, прокляті. Цього разу форумчани вирішили привітати міського голову із п’ятою річницею забудови джерела : g пару білбордів, один з яких із зображенням мавп, що не чують, не бачать та не говорять( персоніфіковані міський голова, прокуратура та міліція), вирішили розмістити поблизу зупинки «Текстильник», аби хоча б якимось чином привернути увагу Сергія Надала до нагальної та сумнозвісної проблеми. Кошти на плакати вже зібрали. Самотужки. Тому, вже зовсім скоро «докірливі» білборди з’являться на вулицях нашого міста.

Ірина Вихрущ

1 comment

 1. firman

  На білбордах мавпи підписані як “міліція”, “прокуратура”, “мерія”.
  Питання до автора сатті: у назві ви суто випадково викоремили саме Надала?
  Видається, що доречніше було згадати і Матрифайла і Банаха. Хіба ні?
  Це називається маніпуляція.
  Не варто таке робити.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.