У Тернополі влада знову взялася за автономне опалення

Поділитися

До відома мешканців міста та юридичних осіб, які виконують роботи із встановлення автономних систем опалення та гарячого водопостачання в квартирах та нежитлових приміщеннях.

Відповідно до рішень виконавчого комітету міської ради від 30.09.2010р. №1470 і від 30.09.2010р. №1471 та Тернопільської міської ради від 08.10.2010р. № 5/39/42 дозволено виконувати роботи із встановлення автономних систем опалення та відключення від мереж централізованої системи теплопостачання в термін до 01.10.2011р. в квартирах мешканців, визначених в додатках до даних рішень.

З метою недопущення виникнення конфліктних ситуацій, дане питання було розглянуто 15.09.2011р. на засіданні комісії з розгляду питань, пов’язаних з встановленням індивідуальних (автономних) систем опалення та гарячого водопостачання і відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання в житловому фонді (протокол №9).

Комісія вирішила рекомендувати експлуатуючим організаціям КП ”Тернопільміськтеплокомуненерго”, КП ”Тернопільводоканал”, ВАТ ”Тернопільміськгаз”, балансоутримувачам будинків, або уповноважених ним особам та міському відділу УМНС України з 25.09.2011р. припинити видачу технічних умов, а КП ”Тернопільміськтеплокомуненерго” з 10.10.2011р. припинити прийом заяв про фіксацію відключення квартири (нежитлового приміщення) від централізованої системи теплопостачання.

Власники квартир (нежитлових приміщень) приміщень, які виконали роботи із встановлення автономної системи опалення та гарячого водопостачання, оформлений належним чином Акт про відключення квартири (нежитлового приміщення) від мереж ЦО і ГВП разом із проектною документацією повинні подати на затвердження Комісії за адресою вул. І.Франка,16.

Затверджений акт є підставою для перегляду умов договору по наданню послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води квартири і не житлового приміщення.

 

 

Комісія з розгляду питань, пов’язаних з встановленням індивідуальних (автономних) систем опалення та гарячого водопостачання і відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання в житловому фонді

Обирай майбутнє!

Судді-“коляднику” “впаяли” 10 років