Вишнівецький чоловічий ансамбль відзначив ювілей

Поділитися

18 вересня вишнівчани та гості селища у актовому залі будинку культури відсвяткували 20-ту річницю створення народного аматорського  чоловічого вокального ансамблю та 15-ту річницю з дня присвоєння колективу звання «народного».

У 1991 році художній керівник будинку культури Степан Андрійович Хмілевський зумів об’єднати колектив чоловіків, які по-справжньому люблять українську пісню.  У перші роки незалежності України вони збиралися у БК, згадували, співали призабуті пісні – стрілецькі, повстанські, патріотичні, народні. У той час, коли не так і легко жилося, бо не було роботи, заробітну плату, пенсії затримували, не виплачували, ці люди, незважаючи на труднощі, знаходили час, щоб прийти на репетиції, брали участь у всіх заходах, які проходили у селищі та навколишніх селах.

Недільного ранку вишнівчани вшановували колектив, вкотре слухаючи пісні у їхньому виконанні. Привітав ювілярів та вручив подарунок начальник відділу культури і туризму РДА, заслужений працівник культури України Олег Гафткович. Щирі слова вдячності пролунали з уст селищного голови Ростислава Баюрського, який побажав колективу козацького здоров’я і творчих успіхів.

Хвилиною мовчання згадали тих учасників ансамблю, яких сьогодні уже немає.

Селищний голова Вишнівця Ростислав Баюрський вручив грамоти кожному учаснику народного аматорського вокального ансамблю, а наймолодші колеги із зразкового танцювального ансамблю «Орхідея» подарували їм квіти.

Вітав ювілярів і директор Вишнівецької музичної школи Володимир Філик. Музичним дарунком став виступ ансамблю бандуристок музичної школи під керівництвом Лесі Сороки. Свої пісні винуватцям свята дарували солісти будинку культури Віталій Ванжула, заслужений діяч естрадного мистецтва України Оксана Пілярчук, жіночий вокальний ансамбль, дитячий вокальний ансамбль «Калинонька», керівник Артем Кравець. Зразковий танцювальний ансамбль. «Орхідея» потішив усіх запальним українським гопаком та ліричним вальсом юності.Український народний танець «Горлиця» та «Мазурку»  виконали гості з Кременецького гуманітарного педагогічного інституту, виступали переможці та лауреати багатьох конкурсів, танцювальний дует Ірина Поліщук та Євген Найчук, гуморески читав Дмитро Обізюк.

У виконанні ювілярів під керівництвом Святослава Дідика прозвучали пісні «Україно моя, Україно», «Вертались стрільці з України», «Козак гуляє», «Тече річка невеличка», «Ой на горі цигани стояли», а на закінчення – улюблена пісня колективу «Хай цвіте червона калина».

Євгенія Качан,

голова соціально-культурної комісії

Вишнівецької селищної ради, директор БК

До 2015 року в Тернопільській області передбачається технічне переоснащення понад 60 котелень, встановлення 120 одиниць сучасних енергоефективних котлів, які експлуатуються на біомасі

Як нардеп Орест Муц відпрацьовує довіру своїх виборців