Жителя Тернопільського району засудили до дев’яти з половиною років неволі за вбивство дружини із ревнощів

Поділитися

Опинившись на лаві підсудних, молодий житель Тернопільського району запевняв, що не вбивав дружину, а вона сама запхала собі ножа в серце. Зібрані під час розслідування факти свідчили про причетність чоловіка до вбивства.
Останньою краплею стала сварка між подружжям напередодні святкування Нового року. Чоловік у пориві злості схопив кухонного ножа і вдарив ним жінку у груди. Міліціонери затримали підозрюваного. Він зізнався, що усе сталося з ревнощів, каявся у скоєному… Судово-медична експертиза встановила, що смерть потерпілої настала «внаслідок проникаючого поранення грудей і живота з ушкодженням правого шлуночка серця».
Розглянувши кримінальну справу Тернопільський міськрайонний суд визнав підсудного винним у скоєнні тяжкого злочину – умисного вбивства і призначив йому 9 років і 6 місяців позбавлення волі. У розбитій ревнощами сім’ї сиротою залишився маленький хлопчик. Як не склеїти на друзки розбитої чашки, так і не виправити вже нічого у тому, що стало трагедією.
Події того передсвяткового дня розгорталися так. Провідати приятеля молодий житель Тернопільського району вирушив не сам, а в компанії з братом та ще одним колегою. В гостях не обійшлося без проводів старого року. Разом з господарями гості сиділи за чаркою. Молодий чоловік, почуваючись зле, заснув, а коли прокинувся, пішов додому. Його роздратувало, що дружини в хаті не було…
Вона після роботи вирішила відпочити з подругами в барі. Суто жіноче товариство у вузькому колі святкувало наближення новоріччя. Для такої оказії вибрали бар на околиці Тернополя. Молода жінка не приховувала від приятельок, що дуже не хоче, аби її чоловік знав, де вони перебувають. Близько 10 години вечора розлючений ревнивець зателефонував дружині в бар та наказав негайно їхати додому. Доведена до сліз жінка взяла куртку та пішла до виходу, де на неї вже чекав чоловік. На таксі вони поїхали додому. Там чоловікові здалося, що жінка занадто довго не виходить з автівки. Знову накинувся із звинуваченнями. Сварка між подружжям розгорялася. Молода жінка попрямувала на кухню, куди за нею пішов і чоловік.
Стривожена конфліктом зятя і дочки господиня будинку пішла услід за ними. Але вона застала страшну картину – чоловік стояв з ножем у правій руці, а лівою тримав жінку за плече, повільно опускаючи на підлогу. Зрозумівши, що за скоєне треба відповідати, підсудний взявся відстоювати версію про непричетність до загибелі дружини. Але словам суд не повірив…

До «Євро – 2012» в Тернополі підготують екскурсоводів. За їхні ж гроші

У Тернополі нова “забава”: замість лікуватись, тернополяни писатимуть