111
Днями у чергову частину Бучацького райвідділу внутрішніх справ зателефонували із віддаленого хутора Тисів. Міліціонерам повідомили, що місцевий житель причинив важке поранення одному із приїжджих чоловіків. Слідчо-оперативна група райвідділу міліції разом із медиками одразу виїхали на місце пригоди. Допомогти потерпілому не змогли – чоловік отримав смертельне поранення. Підозрюваного у вбивстві правоохоронці затримали.
Не сподівався житель Шумського району, що приїде не на заробітки, а за власною смертю. Разом із ще двома чоловіками він найнявся на сезонні роботи у місцеве лісництво. Приїжджі займалися вирубкою дерев у лісі. З відходів вони заготовляли дрова.
Природнім паливом вирішив задарма розжитися місцевий хуторянин. Чоловік приїхав возом у ліс, завантажив підводу дровами і вирушив додому. Але дрібна крадіжка не вдалася – дорогою його перестріли заготовачі. Їм не сподобалося, що без їхнього дозволу забрали дрова. Приїжджі стали розбиратися з хуторянином. Пригадали йому, що це сталося не вперше. Відібрали у чоловіка коня разом із підводою. Гнідого завели на подвір’я, де тимчасово мешкали.
Такий розвиток подій ще більше розсердив місцевого жителя. Спересердя чоловік побіг до тещиного будинку, знайшов там косу і знову подався до приїжджих. Події розгорталися на очах у його тещі. Обоє вимагали віддати воза та коня. Чоловіки натомість запросили могорич за причинену шкоду. Це ще більше розсердило запального хуторянина. Сварка переросла у вбивство – зловмисник замахнувся косою та вдарив гострим кінцем жителя Шумського району у груди. Від причиненого поранення чоловік помер на місці події.
За вбивство людини щодо затриманого 43-річного хуторянина міліціонери порушили кримінальну справу. Триває розслідування. Дивує, з якою легкістю людину можна позбавити життя, коли злість та алкоголь затьмарює розум. За скоєння важкого злочину чоловікові після суду доведеться чимало років провести за гратами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.