Злочинець косою “розібрався” з приїжджим

Поділитися
Днями у чергову частину Бучацького райвідділу внутрішніх справ зателефонували із віддаленого хутора Тисів. Міліціонерам повідомили, що місцевий житель причинив важке поранення одному із приїжджих чоловіків. Слідчо-оперативна група райвідділу міліції разом із медиками одразу виїхали на місце пригоди. Допомогти потерпілому не змогли – чоловік отримав смертельне поранення. Підозрюваного у вбивстві правоохоронці затримали.
Не сподівався житель Шумського району, що приїде не на заробітки, а за власною смертю. Разом із ще двома чоловіками він найнявся на сезонні роботи у місцеве лісництво. Приїжджі займалися вирубкою дерев у лісі. З відходів вони заготовляли дрова.
Природнім паливом вирішив задарма розжитися місцевий хуторянин. Чоловік приїхав возом у ліс, завантажив підводу дровами і вирушив додому. Але дрібна крадіжка не вдалася – дорогою його перестріли заготовачі. Їм не сподобалося, що без їхнього дозволу забрали дрова. Приїжджі стали розбиратися з хуторянином. Пригадали йому, що це сталося не вперше. Відібрали у чоловіка коня разом із підводою. Гнідого завели на подвір’я, де тимчасово мешкали.
Такий розвиток подій ще більше розсердив місцевого жителя. Спересердя чоловік побіг до тещиного будинку, знайшов там косу і знову подався до приїжджих. Події розгорталися на очах у його тещі. Обоє вимагали віддати воза та коня. Чоловіки натомість запросили могорич за причинену шкоду. Це ще більше розсердило запального хуторянина. Сварка переросла у вбивство – зловмисник замахнувся косою та вдарив гострим кінцем жителя Шумського району у груди. Від причиненого поранення чоловік помер на місці події.
За вбивство людини щодо затриманого 43-річного хуторянина міліціонери порушили кримінальну справу. Триває розслідування. Дивує, з якою легкістю людину можна позбавити життя, коли злість та алкоголь затьмарює розум. За скоєння важкого злочину чоловікові після суду доведеться чимало років провести за гратами.

Мерія Тернополя хоче заробити на оренді пів тисячі контейнерів для сміття 4000 гривень

4 жовтня у Тернополі святкуватимуть всесвітній день тварин