Бережанські автомобілісти показали командирам військових частин тилу української армії порядок управління командуванням частини та підрозділів при приведенні її в бойову готовність

Поділитися

У Бережанах, на базі 777-го окремого полку матеріального забезпечення Тилу Збройних Сил України, 28 жовтня відбулося показове заняття з бойової готовності. До заняття, яке пройшло під керівництвом першого заступника начальника Тилу ЗС України полковника Лендара Харахаліль було залучено командний склад усіх військових частин автотранспортного управління Тилу ЗС України.

Головною метою заходу, за словами полковника Лендара Харахаліль, було показати організацію роботи керівного складу та порядок дій військовослужбовців при приведенні військової частини у вищі ступені бойової готовності.

 

– Враховуючи специфіку військових частин автотранспортного управління Тилу ЗС України, на заняттях відпрацьовано єдині погляди їх командного складу на організацію управління військовою частиною, дії чергової служби та особового складу підрозділів при приведені частини в бойову готовність, а також під час виконання заходів бойового злагодження і планування подальших дій, – наголосив полковник Лендар Харахаліль.

Окрім того, перший заступник начальника Тилу ЗС України акцентував увагу саме на відпрацюванні практичних вмінь і навичок.

У ході заняття були відпрацьовані дії особового складу підрозділів частини в парку автомобільної техніки під час оголошення тривоги. Зокрема, дії добового наряду парку за сигналом тривоги, порядок допуску особового складу в парк автомобільної техніки, організація контролю за виконанням заходів приведення озброєння і військової техніки до застосування та матеріально-технічного забезпечення.

Заключним елементом показових занять стало відпрацювання питань прийому військовозобовязаних та техніки з національної економіки України на пунктах прийому особового складу та техніки.

 

Василь Лабай

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Фото автора

Чому Віталій Цимбалюк не стане представником Тернопілля у Верховній Раді?

В Заліщицькому районі рятувальники ліквідували пожежу в церкві