111

Прокурор відділу прокуратури Тернопільської області Валерій Чапаєв розповідає, що перебуваючи на посаді голови райради, голова Теребовлянської районної ради  одночасно входив до складу органу управління приватного підприємства: «У серпні цього року працівниками УБОЗ в Тернопільській області складено адміністративний протокол стосовно голови Теребовлянської районної ради за вчинення ним адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 172-4 КУпАП. Державний службовець, будучи посадовою особою місцевого самоврядування та суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, порушив обмеження щодо сумісництва з іншими видами діяльності, встановлені п.2 ч.1 ст. 7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Вказані обставини щодо перебування голови райради співзасновником ПП підтверджені в судовому засіданні та не заперечувалися держслужбовцем. Проте Чортківський районний суд постановою від 2 вересня 2011 року відмовив у притягненні посадовця до відповідальності за ч.2 ст. 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення та закрив провадження у справі. Та Тернопільська обласна прокуратура на цьому не зупинилася – в апеляційному порядку тут же опротестувала попередню постанову.

Згідно тексту постанови апеляційного суду Тернопільської області, голову Теребовлянської районної ради визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 172-4 КУпАП та оштрафовано на 2500 грн з конфіскацією отриманого доходу від діяльності, пов’язаної із входженням до складу органу управління приватного підприємства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.