111

Губернатор Львівщини Михайло Цимбалюк написав заяву про відставку.

Про це повідомляє Експрес online з посиланням на джерело в уряді.

За інформацією джерела, новим керівником Львівщини може бути призначений Олександр Сендега, який зараз очолює газопромислове управління “Львівгазвидобування”.

Раніше в середу на розширеному засіданні уряду прем’єр жорстко розкритикував керівника Львівщини.

“Дуже погані справи у Львiвський області. Будiвництво виросло менше, ніж на один вiдсоток. При тому, що там за рахунок бюджету побудували стадiон i аеропорт. Якщо ми приберемо цi обсяги, то в областi буде провал”, — сказав Азаров.

Також, за словами прем’єра, у Львiвськiй областi зростають борги з виплати зарплат.

“Тут, Вiктор Федорович, суттєві недопрацювання губернатора Цимбалюка”, — зазначив Азаров.

За результатами урядового засідання Вiктор Янукович не оголосив кадрового рішення стосовно Михайла Цимбалюка, заявивши, правда, що пропонує добровільно подати у відставку тим чиновникам, які не справляються зi своїми обов’язками.

2 comments

  1. Лілу

    хах)))…так йомуі треба!!!злякався певно того, що можуть прямим текстом вказати “на двері”…от ще ми наш Хоптян себе так не переоцінював і пішов з ОДА куди очі ведуть та подалі від того нещасного Тернополя, який навіть влади толкової дочекатися не може….

  2. дуду

    Вітер в плечі ТАРАКАНУ, хабарнику і піарщику. Не дай боже знов призначать розкрадати Тернопіль і добудовувати з сіцілійсько сімєю свої родинні маєтки. Область вже того не витримає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.