У тернопільському садочку “по краплинці” збирали ртуть

Поділитися

Знову ж таки, із необережності  розбили ртутний градусник у Тернополі на вул. Вишнівецького, 6 в дитячому садку №21 у понеділок, 14 листопада, о 10.56.  У цьому ж садочку відразу сім ртутних термометрів для вимірювання температури тіла розбили в роздягальні однієї з груп ще 24 січня. Тоді, як і тепер, чергове відділення МНС провело демеркуризацію приміщення.

Це трапилося лише з причин дитячої непосидющості, адже маленькі діти щоранку змушені тримати ці “набридливі” градусники, аби вихователі записували температурні показники кожного дитяти. Цікаво лише для чого все це необхідно, якщо ніякої епідемії грипу, за словами медиків, у місті ще й близько немає, а вже понад місяць малечу щоденно перевіряють. І це не примхи дитсадків чи ініціатива їх завідувачів, а наказ Тернопільської СЕС, підгрунтя якого нікому не зрозуміле. На думку матері 5-річної Даринки, яка проходить день-у-день цю “процедуру” у садочку, краще знайти альтернативніший варіант: “Зараз у продажі з’явилисявже електронні термометри – вони безпечніші і не містять згубної для організму ртуті. За кожною дитиною неможливо пригледіти, адже в такому віці вони не можуть і хвилинки всидіти на місці”.

Звичайно, нові градусники коштують дорожче – 35 гривень за 1 штуку, але якщо вже СЕС так сильно хоче дбати про здоров’я малечі, то нехай би й знаходили там шляхи виходу з проблематичної ситуації, а не шукали винних, коли стається подібний випадок.

Лілія Куленич

На Тернопільщині “бізнесмени” продавали коньяк без зірок

Як судді та правоохоронці Тернопільщини “ганяли” одне одного