У вищому професійному в Чорткові діють непрофесійно

Поділитися

Контрольно-ревізійне управління в Тернопільській області провело планову ревізію фінансово – господарської діяльності Державного навчального закладу «Чортківське вище професійне училище», якою виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 207,6 тис. гривень.

Зокрема, встановлено, що педагогічним працівникам закладу, окрім керівництва, не проведено підвищення посадових окладів  на 10 відсотків, як це  передбачено законодавством. В ході ревізії донараховано заробітної плати працівникам на суму 159,1 тис.гривень.

Крім того, внаслідок невірно визначеного базового місяця для проведення індексації заробітної плати працівників навчального закладу, зайво нараховано та виплачено коштів у сумі 34,9 тис. грн. З цієї ж причини недораховано індексації стипендії пільговій категорії учнів 5,5 тис. гривень.

Інші порушення з оплати праці склали майже 2,0 тис.гривень.

Проведеною в ході ревізії перевіркою повноти нарахування та виплати пільговим категоріям учнів компенсації за харчування встановлено, що у літній оздоровчий період, неділі, святкові і канікулярні дні денні норми харчування їм не збільшувалися на 10 відсотків для придбання свіжих овочів і фруктів, що призвело до недоотримання ними згаданої компенсації на 4,5 тис. гривень.

Окрім того, закладом проведено незаконне витрачання коштів загального фонду на покриття витрат спеціального фонду на суму 1,6 тис.грн. За допущені порушення чотирьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Тернопільської області, повідомили “Про все”  прес-службі КРУ в Тернопільській області.

Подвійне дно «Свободи» (Тернопіль: рік після виборів)

У Микулинцях “накрутили” з фінансами