Валентин Хоптян представив новопризначеного керівника Гусятинської райдержадміністрації

Поділитися

Голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян побував з робочою поїздкою на Гусятинщині та представив активу району новопризначеного голову Гусятинської районної державної адміністрації Олександра Собаня.

Вітаючи керівника РДА з цієї подією Валентин Хоптян наголосив на важливості виконання тих доручень, які ставить перед виконавчою владою Президент України Віктор Янукович.

«Глава держави особливо акцентує увагу на важливості створення нових робочих місць та посилення соціального захисту громадян, реалізації пріоритетних завдань, які ставить перед собою влада на місцях», – зазначив голова облдержадміністрації.

Ще одним із першочерговим завдань влади є боротьба із корупцією та детінізація економіки: «Цей напрямок роботи потребує особливої уваги. Мусимо захистити бізнес від взяток та поборів!».

Валентин Антонович побажав Олександру Собаню плідної праці  на даній посаді, успішної реалізації завдань, які передбачені Програмою економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

В свою чергу О.Собань подякував за виявлену йому довіру та  пообіцяв плідно працювати задля розбудови Гусятинщини, покращення життя його жителів. Він зупинився на першочергових завданнях, які потребують вирішення у районі.

Голова районної ради Надія Хоптян привітала Олександра Володимировича із призначенням на посаду очільника району та запевнила, що спільними зусиллями виконавчої  влади та самоврядних органів району будуть реалізовані усі плани та задуми.

Перебуваючи на Гусятинщині голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян взяв участь в урочистому зібранні громадськості Гусятинщини, присвяченому Дню працівників сільського господарства та вручив відзнаки кращим працівникам галузі.

Зокрема, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу регіону, він вручив нагрудний знак «Честь і слава Тернопільщини» І ступеня Герою Соціалістичної Праці, ветерану сільськогосподарського виробництва  Івану Сороколіту.

Нагрудним знаком «Честь і слава Тернопільщини» ІІІ ступеня нагороджено приватного підприємця, мецената Михайла Мацієвського.

Також підписано розпорядження голови ОДА про нагородження відзнакою «Честь і слава Тернопільщини» ІІ ступеня ветерана праці Любомиру Маланчука.

Також  Валентин Хоптян вручив грамоти обласної державної адміністрації директору ПП «Вікнини» Василю Вахняру, голові агрофірми «Нічлава» Степану Коцірі, Клювинському сільському голові Марії Музиці, директору ПП «Хлопівецьке» Ярославу Романовському.

“Смертоносні”…водії чи дороги?

Тернопільщина вшанує пам’ять жертв голодоморів