111

Завершується рік “титанічних” зусиль місцевої влади, черговий рік виконання та реалізації програми Партії регіонів. Для нашого району – це яскраве перевтілення голови РДА Морозюка В.М. з “нашоукраїнця” в голову місцевих регіоналів та не менш одіозне – голови райради Блажейчука О.П. на представника біло-голубих.

Висновок напрошується один: зрадників не потрібно боятися, від них потрібно позбавлятися.

Отже, фанатизм районної влади проявився зовсім не в роботі та допомозі жителям району, а у вмілій підготовці звітів для Хоптяна та козирянні перед Муцом.

Серед найбільших  “досягнень” владної команди за 2011 рік :

 

1.     Встановлення з 01 січня 2011 року 50% надбавки до  посадового окладу голові та заступнику голови районної ради на період шостого скликання      (дивно, що не пожиттєво) за «високі досягнення у праці». Це при тому, що голова райради на сесії не озвучив дане рішення перед депутатами, а ці пункти з’явилися в ньому потім.

2.     Збільшення видатків на утримання апарату районної ради на більше як 100 тис.грн. у порівнянні з 2010 роком.

3.     Виділення, розпорядженням голови РДА, землі своїм близьким родичам та родичам керівництва району без відома жителів громади. По 2 га землі на території Гриньківської сільської ради отримали :

Нестеренко С.В. (зять голови РДА)   Нестеренко Г.Н.(сваха голови РДА), Козира В.Р.( дружина першого заступника голови РДА) Козира Т.В.( донька першого заступника голови РДА), Блажейчук О.І.(невістка голови райради), Гасса О.О.( донька голови райради), Комаринець Н.Г.( мати завідуючої відділом освіти). Громада краю повинна знати героїв-трударів поіменно.

4.     Примушування працівників бюджетних установ міста Ланівці до вступу в лави Партії регіонів. Коли на робочому столі лежить заява в ПР і чистий листок для заяви про звільнення – вибір не великий?!

 

Та водночас:

1.     Переведення з квітня 2011 року соціальних працівників територіального центру з обслуговування одиноких, непрацездатних громадян на 0,75 ставки. Тобто, працювати будуть рік, а до пенсії зарахують 9 місяців.

2.     Затвердження  районного бюджету на 2011 рік в сумі  63 млн.117 тис.грн., що менше на 1 млн.880 тис.грн. від бюджету 2010 року, який становив 64 млн.997 тис.грн. В тому числі на освіту запланували на 1 мл.300 тис.грн. менше.

3.     Переведення дошкільних закладів району на 3- годинний режим роботи        (створення прихідних груп без повноцінного харчування).Ситуація ще гірша ніж у соціальних працівників: попрацювали рік, а зарахують до пенсії …аж страшно подумати!

4.     Відсутність опалення на ФАПах з початком опалювального сезону. Прикро, що “реформи” в медицині далі самих обіцянок і не пішли.

5.     Виділення на початку року дотацій сільським радам близько 50% від потреби. Як результат – в кінці року працівники сільрад, закладів культури та садочків зарплати за грудень, а в окремих і за листопад не мають.

6.     Незаконні та безпідставні відрахування із заробітної плати кожного педагогічного працівника індексації на загальну суму близько 200 тисяч гривень. Влада, щоб зберегти посади та відзвітувати про стовідсоткову виплату зарплати педагогам, вкрала ці гроші у їх же сімей.

 

І вже зовсім не дивно, що за цей рік нас відкинули на років п’ять чи то двадцять років у минуле.

Вперше, за багато часу в Ланівцях учителі вийшли на майдан, вимагати заробітну плату.  І хочу застерегти теперішніх можновладців, що «майдан» насправді не залежить від партійних кольорів. Коли втрачається держава, її вийдуть рятувати та захищати всі!

З Новим роком!

 

 

15 comments

 1. без коментарів

  Що теке демократія для Кушнір Р,? Це коли за її керівництва в виконавчому апараті районної ради працювали тільки ті, хто був членом партії «Батьківщина»,і ні одного з інших політичних партій. «Погані регіонали» Блажейчук та Морозюк прийшовши до влади нікого не вигнали, не скоротили , не понизили в посаді , а зараз 10 працюючих є членами 4-х партій, а також працюють безпартійні. Крім цього в «поганого регіонала» Блажейчука (голова районної ради) радником є член партії «Батьківщина»!!!
  Для себе коханих гроші є? Є, адже прийшовши до влади Кушнір згідно розпорядження голова ради (Ткачука) печатку ради прибрала до своїх рук і так почала «керувати», що її спинила тільки перевірка контролюючих органів. В перші роки «керівництва» ЩОМІСЯЧНА заробітна плата становила від 1тис.дол. США до 3 тис.дол,США, а то і більше, а також і незабула в перший день прийняти рішення про встановлення 50% надбавки та інших існуючих та не існуючих надбавок та доплат.
  При казкових доходах (і це в період кризи -2008р.) «щедро помагала» малозабезпеченим громадянам – зокрема по акції «Милосердя» щорічно жертвувала аж 20грн.!!!! Почувши, що Кушнір Р. у 2006р. прийшла до влади люди запитали – хто така Кушнір? Що вона зробила для Лановець? Які її заслуги і що вона може зробити хорошого для людей, для району??? А нічого хорошого вона для району ніколи не робила і за час свого перебування при владі не зробила. Що хороше робилось в районі – то вона була проти !!! Якщо не рахувати що хотіла поставити лінію по сортуванню сміття, яке мало завозитись з м.Тернопіль і цим хотіла створити робочі місця для односельчан. Пів терміну перебування при владі «відвойовувала» автомобіль у голови райдержадміністрації (Хомінця В.П.),других пів терміну «йшла війна» за те щоб не будувати будівлю казначейства, будинок для сиріт в селі Молотків , не відновлювати роботу дитячих садків, ФАП-ів (с.Верещаки. с.Татаринці) не розбудовувати інші об’єкти району. Дещо її на жаль вдалося; – «дякуючи» Кушнір Р. не було збудовано будівлі для казначейства.
  Команда «поганого регіонала» Морозюка В. разом з районною радою, міською радою відновлюють роботу підприємств, створюються нові. У 2011р. Лановецький цукровий завод збільшив виробництво у 2 рази, переробив більше 200тис.т. цукрового буряка, в районі зібрано рекордний врожай зернових- близько 100тис.тонн, при врожайності більше 55 цнт./га, відновив роботу комбікормовий завод, де обсяги зберігання зерна більше 30тис.тонн, запущено лінію по виробництву олії, на завершенні роботи по переобладнанню цеху та відновленню переробки молока (в районі буде маслозавод ), відновлюється робота птахофабрики і вже весною буде запущено першу чергу по вирощуванню бройлерів . По виробництву сільськогосподарської продукції та розвитку тваринництва район займає 2 місце в області. Планується відновлення комплексів по вирощуванню ВРХ, свиней на колишньому ПСП ім.Матросова та відновлення і створення інших підприємств.
  Тільки у продовж 2011року в м.Ланівці відремонтовано доріг більше ніж на 1млн.грн., реконструйовано фонтан , площу та частково доріжку біля приміщення Управління праці та соціального захисту населення виложено бруківкою , реконструйовано стадіон (тільки пластикових крісел встановлено більше як на 30тис.грн.), ведуться роботи по будівництву тротуару по вул. Вишнівецька, проводиться освітлення вулиць м.Ланівці, відремонтовано фасади 3-х будівель в центрі міста та фасад адмін. будинку.В майже всіх селах району відновлено вуличне освітлення, в школи придбано плазмові телевізори, в селах Москалівка , Борщівка, Бережанка відремонтовано доріг на суму майже 500тис.грн.,ведуться роботи по будівництву у приміщеннях шкіл району вбиралень, на завершенні будівництво 3-х поверхової амбулаторії с.Борсуки в садках району здійснено капітальних вкладень більше як на 500тис.грн.та багато іншого.
  У 2012році буде замінено вікна на металопластикові у 4-х школах району, з них вже визначено підрядчиків і в першому кварталі буде замінено вікна у школах с.Татаринці та с.Юськівці, будуть проведені ремонти у всіх медичних закладах району,роботи по ремонту музею в с.Молотків, створенню КМЦ ім.С.І.Марчука, роботи по реконструкції центрального стадіону і багато іншого. Це все робота одного року «поганих регіоналів»
  За українською традицією хороша господиня раз в рік білить хату, а очільники районної ради попереднього скликання не спромоглися на це за п’ять років.
  А ЩО КУШНІР Р.???- Випадково прийшла і пішла, за 5 років не залишивши по собі доброї справи. ЦЕ ЇЇ ІСТОРІЯ.

  В підтвердження – копія прийнятого рішення в перший день «напруженої роботи» Кушнір Р.

  Лановецька районна рада Тернопільської області
  П’яте скликання
  Перша сесія

  Рішення

  від 27 квітня 2006 року №_8_____
  м. Ланівці

  Про оплату праці голови та
  заступника голови районної ради

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”

  районна рада

  вирішила:

  1. Встановити голові районної ради та заступнику голові районної ради надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.

  2. Преміювання, надання матеріальної допомоги та виплату надбавки голові районної ради і заступнику голови районної ради на період скликання проводити в межах затверджених видатків на оплату праці працівників виконавчого апарату районної ради.

  Голова районної ради В.А.Ткачук

  1. Руслана Кушнір

   Дякую, що Ви читаєте мої статті. Мені це приємно. Неприємно інше, що Ви приписуєте владі, тобто собі, працю всіх жителів району, міської і сільських рад.

  2. Руслана Кушнір

   А ще, різниця між мною і новою, так званою владою в тому, що я пишу і говорю відкрито, а Ви ховаєтеся за недолугими коментарями. Ми можемо продовжити нашу дискусію на сесії районної ради, дивлячись у вічі. Не личить таким сильним чоловікам із теперішньої влади прикриватися анонімними коментарями. Час все розставить на місця, і люди на виборах вже давали оцінку мені і моїй роботі. У “Батьківщини” довіра мала найвищий результат!!!

 2. коментарі є

  “На злодієві шапка горить”, а ЛЮДИ БАЧАТЬ, НА КОМУ ШАПКА ГОРИТЬ…РУСЛАНО! ! А “Кращий засіб захисту – це напад”-ось тактика твоя! Написала б краще про 13-ту зарплату та премію учителям які ти “вилачувала” в час свого “керівництва”. Просто пиши і говорю відкрито, як ти це вмієш!

  1. Руслана Кушнір

   .Дякую за увагу до порушених мною проблем району. Щодо вчителів, то з 2006 по 2010 рік у відділу освіти не було проблем з фінансуванням.Була і заробітна плата, і надбавки, кошти на оздоровленні та винагорода до дня вчителя. В бюджеті 2011 не вистачило більше 200 тис. і їх з вчителів просто “вирахували”.В бюджеті на 2012 рік – на освіту, так звана біло-голуба влада не запланувала близька 5 млн. Я просто констатую факти “діяльності “влади. А щодо першого коментаря, то якщо б у ньому була б правда – він би не був анонімним.Чи не так?

 3. fghyy

  Шановна Руслано я неприставник біло -гулубих али хочу сказати що очільники нашого району стараються хоть щось зробити для нашого району навідміну від вас ,ці люди які очолюють район іякі проживають в ньому вони намагаютьсь зробити наш район кращим при всіх складних умовах в нашій державі .також я скажу що неварто ділити наш невеликий район на біло -гулубих і червоно -білих тому нам треба допомагати а не мішати людям працювати і вам треба ставити свої плани для розвитку районуі як що вони будуть корисні я думаю що вас підтримають не тільки ваші однопартійці а всі люди району .Руслано нам треба щось робити ане кидатися коментарями і показувати хто знас гірший

 4. fghyy

  Да Руслано япереконався втому що все що пишеться вкоментарі наскільки я поняв очільників нашого району є правда івсе щозробили для району і я думаю щовам треба допомагати ане ділити людей на червоно-білих і біло гулубих адопомагати їм в їхній роботі і я думаю щоразом ви зробите багато для району і нашої держави

 5. fghyy

  мені цікаво Руслано чи ви маєти відповідь на ці коментарі

  1. Руслана Кушнір

   Я думаю, що Ви погодитесь зі мною, що відповідати на анонімні коментарі (маю на увазі перший) це рівнозначно тому, що боротися з плітками. Я вже писала, що готова до відкритої дискусії на сесії районної ради, оскільки я є депутатом. Якщо автор першого коментаря має честь і гідність та підпишеться, дискусію продовжимо. А так анонімно можна кожного облити брудом. Я ж готова відповідати за кожне слово у своїй статті.

 6. коментарі є

  Так, так напередодні свята Дня Соборності варто було б подумати , Руслано, про єдність людей нашого району, а не про червоно-білих і біло гулубих. Ми Ланівчани і єдине ціле.

  1. Руслана Кушнір

   Я живу в Ланівцях з 1994 року. Тут народилися і виросли мої діти. І я, як ніхто, хочу миру і спокою.Але, я не можу спокійно дивитися і вдавати, що нічого не відбувається. Дії влади по згортанню демократії і самозбагаченню приголомшують . Дуже хотіла б, щоб така дискусія була б на сторінках районної газети, але це- рупор влади і іншим думкам -зась. Але я вірю в справедливість і мудрість наших людей…заради майбутнього!

 7. Same TA

  Я теж – жителька цього району. І мені теж видно усі “зроблені” для його жителів теперішньою владою корисні справи.)))) Особливо багато “зроблено” для вчителів. Від даного неофіційно “добра” на відрахування із копійчаних зарплат, таких же напівофіційних вказівок економити газ у шкільних котельнях (за рахунок дитячого здоров”я), до отого придбання плазмових телевізорів у школи (директори спільно з головами сільських рад стукали в усі можливі двері, шукаючи спонсорів, аби той непотріб придбати, щоб влада могла поповнити список своїх корисних справ), до того освітлення вуличного, на яке теж сільські ради судомно вишукували кошти самостійно, де і як могли, а влада, знову ж, записала то на свій рахунок.)))Про ремонт доріг навіть казати не хочу – засипати щебенем кілометр дороги і відмити на цьому сотні тисяч – то теж дуже корисна справа, без сумніву.)))
  А цькувати тендітну, але сміливу жінку, яка говорить правду у вічі – великого розуму не треба. От ще б людям одночасно очі і вуха позатуляли, бо ж бачать все, як насправді є.

 8. Same TA

  Всяке буваєв житті))))) На помилках вчаться!

 9. без коментарів

  Одним з джерел залучення коштів до району є участь у різних конкурсах та проектах. Реалізація проектів є одним із можливих шляхів вирішення проблем місцевого самоврядування в районі.
  З ініціативи райдержадміністрації та районної ради 2011році крім участі району у проекті «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» ( 4 сільські ради) було підготовлено і направлено 18 заявок для участі в інших соціальних проектах – конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, “До чистих джерел”, “Бібліоміст”. Серед них два проекти районного значення : “Скам′яніла пам’ять минулого” (мета проведення капітального ремонту Меморіального комплексу-музею “Молотківська трагедія”) та “Іван Марчук – дорога додому” (мета – проведення капітального ремонту приміщення Лановецької районної комунальної установи “Культурний центр народного художника України І.С.Марчука”)..
  Три органи місцевого самоврядування Лановецького району перемогли у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування відповідно до висновку дирекції та експертної комісії щодо визначення переможців конкурсного відбору 2011 року. А саме: за першою категорією (проекти органів місцевого самоврядування сіл, селищ) перемогу здобули Бережанська сільська рада із своїм проектом «Вода на життя людям» та Загірцівська сільська рада з проектом «Тепло і затишок дітям»; за другою категорією (проекти органів місцевого самоврядування міст, районів, районів в містах з населенням до 50 тисяч жителів ) перемогла Лановецька районна рада з проектом «Іван Марчук – дорога додому».
  Приємно відзначити, що Ланівчани здобули найбільше перемог серед районів Тернопільської області (3 із 8). Так у конкурсному відборі 2011 року виграли проекти Козівської, Монастириської та Гусятинської районних рад, а також 2 проекти з Кременецького району (Почаївська міська та Плосківська сільська ради).
  Для проекту Лановецької районної ради орієнтовний обсяг фінансування з державного бюджету у 2012 році складає 195, 0 тис.грн., Бережанської сільської ради – 95 тис.грн. та Загірцівської сільської ради – 59,0 тис.грн. Тобто у 2012 році з державного бюджету додатково у Лановецький район надійде 349 тис.грн.
  Цікаво, що проект «Іван Марчук – дорога додому» передбачає перекриття даху та проведення внутрішнього ремонту приміщення культурного центру Івана Марчука, що у м.Ланівці. Проект «Вода на життя людям» вирішить проблему спорудження місцевого водогону в селах Бережанка та Жуківці. Завдяки проекту «Тепло і затишок дітям» планується налагодити водо- та теплопостачання в дитячому садочку села Загірці.
  Також район став переможцем у конкурсі проектів «Бібліоміст».Бібліотеки району у 2012році одержать 15 сучасних комп’ютерів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.