111

У Тернопільському прес-клубі відбулась прес-конференція на тему: “Захисти Честь Нації”.

На прес-конференції  обговорили питання вироку суду над тризубівцями в  Запоріжжі та  доцільність будівництва пам’ятників катам українського народу – Сталіну, Гітлеру…

Гостями прес-клубу були:
Василь Лабайчук – Голова ТОО “Тризуб” імені Степана Бандери;
Євген Філь – Член Головної Ради ВО “Тризуб” імені Степана Бандери;
Ірина Водяна – Представник ВО “Жіноча Січ”;
Роман Навроцький – ВО “Свобода”;
Василь Турецький – Українська Народна Рада;
Степан Барна – Громадський Рух “За Україну!”.

Про що йшлося на прес-конференції -можна переглянути відеонарізку.

ВО «Тризуб» ім. С.Бандери ініціювала проведення загальноукраїнської національно-захисної акції «СТАЛІН=ГІТЛЕР=ЯНУКОВИЧ».

Першим її етапом є розповсюдження у всіх областях України плакатів антикомуністичної, антинацистської та антирежимної тематики.

Подальші етапи загальноукраїнської акції «СТАЛІН=ГІТЛЕР=ЯНУКОВИЧ» відбудуться найближчим часом!

Українці! Долучайтеся до боротьби за Українську Національну Державу!

Геть сталінізм і гітлеризм!

Геть режим внутрішньої окупації!

Слава Україні!

Творчі ідеї щодо форм та методів проведення акції надсилайте за електронною адресою: ussd@ukr.net.

www.banderivets.org.ua

2 comments

  1. мешканець Тернополя

    Нехай ліпше розкажуть як гроші відмивають в Тернопільські міські раді мер та депутати які прикриваються національною ідеєю.

  2. Тверезомислячий чоловік

    Майже всі націоналістичні об*єднання возглавляються провокаторами котрі мають відношення до іудаїзму.
    Рекомендація: не піддаватись на провокації, краще взагалі не брати участь в масових акціях які возглавляються іудеями які організовують ці акції для того того щоб *пушочне м’ясо*, а це молоді люди які просто не розбираються в політиці йшли за іудейським вождем який назвав себе по українськи на площу, після цього може бути якась кривава штука… після того до них примкнуть ще людей, і все це буде направлене самі знаємо на що, не те що Янукович повинен піти. Такими акціями можуть бути акції до виборів в ВР в наступному році, котрі будуть організовані іудеями, раді того, щоб якесь *пушочне м’ясо*, а це молоді люди вийшли на мітинг. В кінці-кінців вибори в Україні можуть об’явити не лигітивними чи щось ще. Не піддавайтесь на провокації і краще взагалі нікуди не ходіть щоб все пройшло мирно. Тому що лівійський сценарій в україні не знятий з повістки дня, Янукович такий же як і Каддафі робить не те що собі представляють тут ті, хто стоїть за НАТО, США. Ще раз хочу сказати щоб не піддавались на провокації ближайший рік і дальше. Вони будуть і дальше це 100%. Тому що в нас агентів впливу море в україні, це цілі компанії, корпорації, різні фонди і т.д.. І гроші будуть давати, і алкоголь на площадях. Не можна бути ідіотами, скільки можна вже. В основному всі націоналістичні організації кіруються іудеями а ті понятно кими, або просто агентами впливу. Хочете йти голосувати, йдіть, голосуйте. Ніяких акцій не потрібно так як це нічого не дать лише крім якихось трагедій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.