У Неаполі українки беруть участь у «між культурному діалозі» на вулиці червоних ліхтарів

Поділитися

Муніципальна поліція Неаполя виявила на одній із периферій міста, а саме по вулиці Арнальдо Луччі, масажний центр у стилі «червоних ліхтарів». Заклад, розрекламований як естетичний центр, а насправді «спраглі» клієнти отримували тут послуги «інтенсивного масажу», знаходився в одному з приватних помешкань.

Координовані командувачем Луїджі Семента, поліцейські нагрянули несподівано. Вони застали трьох іноземок, які чекали на клієнтів у короткому облягаючому вбранні, ледь прикриваючого інтимну білизну. В рецепшені, однак, була ще четверта жінка (неаполітанка, вона теж у вбранні «sexy») і 35-річний винаймач квартири, трасформованої в «масажний центр». Естетична лабораторія, орендний контракт якої офіційно зареєстрований, була оформлена у двох кімнатах, перетворених у масажні зали, відповідно оснащених тахтами, шторами , свічами й ароматами. А у третій залі знаходився монітор з”єднаний з відеокамерою на сходовій площадці перед вхідними дверима. Усі три «масажистки» (українка, росіянка й бразилійка) виявилися без жодного документа, що посвідчує особу.

Їх обвинувачено у нелегальній діяльності. А власника контракту на житло у використовуванні нелегальних іммігрантів.

Наталія ІВАНИШИН

За втручання прокуратури попереджено незаконну передачу в оренду понад 700 га землі на Бережанщині

Лідера ЛДПР Володимира Жириновського сьогодні висунуть кандидатом на посаду президента Росії на партійному з’їзді в Москві