У Підволочиську інвалідам пропонували офіційну роботу

Поділитися

 У Підволочиському районному центрі зайнятості на замовлення місцевого товариства «Україна» та приватного підприємця  відбувся міні-ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. Підбір працівників здійснювався за такими професіями: сторож, водій автотранспортних засобів, електрик, оператор машинного доїння.

Під час заходу присутні дізналися про ефективні прийоми пошуку роботи, методи самопрезентації, ознайомились із правилами написання резюме та ведення співбесіди з роботодавцями. Фахівці РЦЗ поінформували інвалідів про послуги незайнятим громадянам та можливості професійного навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації за спрямування служби зайнятості.

«Сподіваємося, що цей міні-ярмарок вакансій сприятиме вирішенню питань зайнятості осіб з обмеженими фізичними можливостями, їх адаптації у суспільстві, підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці та легальному працевлаштуванню, – зазначила директор районного центру зайнятості Ірина Левицька. – До речі, цьогоріч нам вдалося забезпечити роботою одинадцять інвалідів».

Представник ТОВ «Україна» Юрій Юрків розповів людям з обмеженою працездатністю про вільні робочі місця у їхньому товаристві, про умови праці та її оплату, вимоги до майбутніх працівників. Відвідувачі заходу поспілкувалися й з інспектором відділу кадрів ПП Гавришко В.П. Тетяною Макух.

Тим, хто зацікавився запропонованою роботою, представники роботодавців призначили зустрічі безпосередньо на виробництвах для більш детального ознайомлення з характером майбутньої роботи.

Результативністю проведеного міні-ярмарку вакансій стало те, що присутню на заході безробітну-інваліда  було пацевлаштовано сторожем до місцевого підприємця .

Міні-ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю, організований Тернопільським міськрайонним центром зайнятості, відвідали представники шести підприємств міста Тернопіль: ТзОВ «Диво», ПП «Ровекс-транс», СПД-ФО Іскрицька Т.І., ТзОВ «Торговий Світ», ПП «Надія», СПД-ФО Коновал З.Й. Вони презентували безробітним свої підприємства, провели з ними індивідуальні співбесіди, взяли контактні дані у тих, хто виявив інтерес до характеру запропонованої роботи. Присутнім пропонувалися робочі місця швачки, експедитора, продавця, посада менеджера зі збуту.

З початку року в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості в пошуках роботи перебувало на обліку 277 осіб з обмеженими фізичними можливостями, з них працевлаштовано 71, в тому числі 34 особи – на заброньовані робочі місця для цієї категорії громадян, 6 осіб – шляхом надання роботодавцям відповідних дотацій.

Тернопільські митники понавиписували протоколів на 18,5 млн грн

Стартувала тролейбусна робота на “Алясці”