111

29 листопада 2011 року в Івано-Франківську в одному з найбільших пабів Західної України «Панорама Pub Internationale» відбулись зйомки відеокліпу гурту «Опіум» на композицію «Мікрофон». Ця пісня повинна увійти до нової платівки, над якою зараз працюють учасники гурту. «Мікрофон» – пісня насамперед про музикантів, тому ідея відеоряду акцентувалась на сцені і музичних інструментах. Цьому дуже сприяла затишна атмосфера франківського «Панорама Pub Internationale». Декор та оформлення пабу оптимально дозволили висвітлити режисерський задум

Олександр Іващук, фронтмен гурту «Опіум»: «Ми давно хотіли зробити відео на цю композицію, адже музикантам присвячено не так багато пісень. Юрій Добрусь як режисер вдало впіймав і зрозумів нашу думку, його ідея кліпу чудово і просто висвітлює пісню. «Мікрофон» – другий спільний кліп гурту з Юрієм та його командою і, сподіваюсь, далеко не останній».

 

Юрій Добрусь, режисер: «Я працював із задоволенням – все було чітко і злагоджено! Всі молодці! З нетерпінням чекаю початку роботи над монтажем».

Презентація кліпу «Мікрофон» запланована на початок 2012 року в Івано-Франківську у «Панорама Pub Internationale», на місці зйомок відеоряду. Також передбачається львівська, «домашня» прем’єра та серія презентаційних концертних виступів гурту в різних містах України.

Прес-інфо:

 

Виконавці: «Опіум» (Олександр Іващук, Роман Кучерак, Антон Мінчук, Ярослав Швед, Володимир Котляров, Святослав Четиркін)

Композиція: «Мікрофон»

Режисер: Юрій Добрусь

Оператор: Михайло Яворський

Стедікам: Ігор Гурський

Фото: Дмитро Шацький, Юрій Русиняк, Анастасія Черепій

Стиліст: Ксенія Лапо

Знімальний майданчик: «Панорама Pub Internationale» (Івано-Франківськ, вул.Північний Бульвар 2А, ТРК «Панорама Плаза», 5-ий поверх)

 

Про гурт:

 

Третій склад гурту “Опіум” працює з 2006 року.

Зараз у складі:

Олександр Іващук – вокал, ритм-гітара

Роман Кучерак – соло-гітара

Антон Мінчук – барабани, перкусія

Ярослав Швед – синтезатори, програмування

Святослав Четиркін – бас

Володимир Котляров – віолончель

 

Дискографія: «Молися На Мене» (2009), «Новорічна» (2009, сингл), «Іржа» (2011, сингл)

 

Відео: «Молися На Мене» (2009, режисер: Юрій Добрусь)

 

Сенс назви «Опіум» у гаслі гурту: «Музика – найважчий наркотик». Основною ідеєю, яку сповідує і пропагує гурт є мелодійність поєднання рідної української мови та рокових рифів – адже тексти повинні пробуджувати розум, а мелодії – торкатись душевних глибин. У слухачів і шанувальників української музики гурт давно асоціюється із «сумішшю драйву і поетики».

Зараз пісні Опіум’ів ротуються на різноманітних інтернет- та FM-радіостанціях України, Білорусі, Литви, Польщі, Канади, США.

 

Офіційний сайт: www.opiumband.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.