111

У суботу, 10 грудня 2011 року, відбудеться конференція Тернопільської обласної партійної організації «За Україну». Партійці Кириленка повинні сформувати керівні органи організації.

Тернопільська обласна організація «За Україну» залишилась без керівника після того, як колишній голова Роман Заставний «емігрував» до Фронту Змін. Ймовірніше за все новим керівником «заукраїнців» на Тернопіллі стане нардеп Іван Стойко.

Іван Стойко

Нагадаємо, після обрання Віктора Ющенка Президентом України Іван Стойко очолював Тернопільську обласну державну адміністрацію. Одночасно був керівником обласної організації НРУ.

Цілком ймовірно, що Іван Стойко прагне балотуватись до Верховної Ради України по одному із мажоритарних округів області. Можливо, це буде “рідний бучацький”. Саме цим могла б бути зумовлена така активність і бажання очолити організацію, повідомляє “Інфопростір”

1 comment

  1. вуйко

    Що Стойко зробив для Тернопільщини,ф ніщо,хіба взяв компенсацію за квартиру,а також отримав квартиру в Тернополі,переробився.Сучкоруб є сучкоруб,до ліса його.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.