Добра справа – свято в дарунок

Поділитися

Особливий дарунок особливим діткам презентував 14 січня обласний осередок жіночого руху політичної партії «Фронт Змін». На новорічну казку «Кому потрібен Сніговик?» до Тернопільського театру актора і ляльки завітали діти та батьки з громадських організацій «Дитина», «Бебіко», Крила ангелів», «Дзвіночки», українського товариства глухих і спілки багатодітних матерів та інші.

«Бачити, як світяться від щастя оченята моєї кровинки, — найбільша радість для мене, — зізнається тернополянка Тетяна Котельникова, котра виховує дитину-інваліда. — Дід Мороз і Снігуронька моїй Ані дуже подобаються, вона любить свята, проте через хворобу, рідко бере в них участь та відвідує ляльковий театр. Сьогоднішня вистава є для неї справжнім новорічним дарунком». «Такі заходи дуже потрібні діткам із особливими потребами, — додає Наталя Міхєєва, голова громадської організації спілк батьків і діток із синдромом гіперактивність та дефіцит уваги «Дзвіночки». — У звичайні дні їм надзвичайно складно прийти на виставу, бо не завжди інші глядачі ставляться до них з розумінням. Організатори нинішнього свята створили всі умови для того, щоб ми та наші особливі дітки почувалися дуже комфортно».

«Ці дітки з нетерпінням чекають свята, бо воно для них рідкість, — зазначає керівник обласного осередку жіночого руху, член політичної партії «Фронт Змін» Ольга Колос. — Вони дуже люблять казку, а ще більше спілкуватися з казковими героями та одне одним. На жаль, недуга часто стає бар’єром між ними й світом. Обмеживши їх фізично, вона безсила перед їхньою щирістю, відкритістю, бажанням вірити в диво». «Особливим діткам ми вирішили подарувати особливий дарунок — новорічну казку «Кому потрібен Сніговик?», — зауважує голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Фронт Змін» Любов Гринчишин. — Спостерігала за усмішками на їхніх обличчях, захоплювалася стійкістю, мужністю, терпеливістю їхніх батьків і розуміла, що важливу справу зроблено, адже коли радіє дитина — змінюється світ».

Вражень від вистави й справді дуже багато. Свідченням того є розповіді батьків про те, як малеча, повернувшись додому, одразу просила фарби й олівці, щоб намалювати Сніговика, не хотіла вкладатися спати без іграшки, подарованої організаторами та Дідом Морозом.

«Від імені всіх батьків хочу подякувати організаторам свята жіночому руху політичної партії «Фронт Змін», — каже зі сльозами на очах Тетяна Котельникова. — Мають вони велике серце і щиру душу, прагнуть змінити життя наших діток на краще, подарувати віру в казку. Нехай Господь обдарує їх здоров’ям та усіма ласками, щоб і надалі їхні душі були відкриті для чужого горя та готові прийти на допомогу».

Н. НАКОНЕЧНА.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Олег Тягнибок піде до Верховної Ради по мажоритарці на Тернопільщині

Ігорю Турському вже не можна їздити “на маминому автомобілі”?