Добра справа – свято в дарунок

Поділитися

Особливий дарунок особливим діткам презентував 14 січня обласний осередок жіночого руху політичної партії «Фронт Змін». На новорічну казку «Кому потрібен Сніговик?» до Тернопільського театру актора і ляльки завітали діти та батьки з громадських організацій «Дитина», «Бебіко», Крила ангелів», «Дзвіночки», українського товариства глухих і спілки багатодітних матерів та інші.

«Бачити, як світяться від щастя оченята моєї кровинки, — найбільша радість для мене, — зізнається тернополянка Тетяна Котельникова, котра виховує дитину-інваліда. — Дід Мороз і Снігуронька моїй Ані дуже подобаються, вона любить свята, проте через хворобу, рідко бере в них участь та відвідує ляльковий театр. Сьогоднішня вистава є для неї справжнім новорічним дарунком». «Такі заходи дуже потрібні діткам із особливими потребами, — додає Наталя Міхєєва, голова громадської організації спілк батьків і діток із синдромом гіперактивність та дефіцит уваги «Дзвіночки». — У звичайні дні їм надзвичайно складно прийти на виставу, бо не завжди інші глядачі ставляться до них з розумінням. Організатори нинішнього свята створили всі умови для того, щоб ми та наші особливі дітки почувалися дуже комфортно».

«Ці дітки з нетерпінням чекають свята, бо воно для них рідкість, — зазначає керівник обласного осередку жіночого руху, член політичної партії «Фронт Змін» Ольга Колос. — Вони дуже люблять казку, а ще більше спілкуватися з казковими героями та одне одним. На жаль, недуга часто стає бар’єром між ними й світом. Обмеживши їх фізично, вона безсила перед їхньою щирістю, відкритістю, бажанням вірити в диво». «Особливим діткам ми вирішили подарувати особливий дарунок — новорічну казку «Кому потрібен Сніговик?», — зауважує голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Фронт Змін» Любов Гринчишин. — Спостерігала за усмішками на їхніх обличчях, захоплювалася стійкістю, мужністю, терпеливістю їхніх батьків і розуміла, що важливу справу зроблено, адже коли радіє дитина — змінюється світ».

Вражень від вистави й справді дуже багато. Свідченням того є розповіді батьків про те, як малеча, повернувшись додому, одразу просила фарби й олівці, щоб намалювати Сніговика, не хотіла вкладатися спати без іграшки, подарованої організаторами та Дідом Морозом.

«Від імені всіх батьків хочу подякувати організаторам свята жіночому руху політичної партії «Фронт Змін», — каже зі сльозами на очах Тетяна Котельникова. — Мають вони велике серце і щиру душу, прагнуть змінити життя наших діток на краще, подарувати віру в казку. Нехай Господь обдарує їх здоров’ям та усіма ласками, щоб і надалі їхні душі були відкриті для чужого горя та готові прийти на допомогу».

Н. НАКОНЕЧНА.

Олег Тягнибок піде до Верховної Ради по мажоритарці на Тернопільщині

Ігорю Турському вже не можна їздити “на маминому автомобілі”?