111

25 грудня стартував перший конкурс #twiterevent 2 . Для участі і перемоги у ньому потрібно зовсім небагато. У коментах до цього посту продовжити думку: Тернопіль – файне місто! Тому, що….

На момент даної публікації там було два десятки коментарів.

Можливо, ми не завважили б даний конкурс, тому, що їх проводиться чимало в інтернет-мережі. Проте, нашу увагу привернув коментар лідер тернопільської “молодіжки” “Фронту змін” Івана Омеляна.

Тернопіль – файне місто!
…бо завжди є тут поїсти,
Можна випити й погуляти,
Дівок файних поганяти

Потім зняти це на “фон”
Додаєм хаштег #дурдом
В кінці 🙂 доліпляєм
І у #Twitter відправляєм!

Спочатку, ми подумали, що це якийсь невдалий жарт. Можливо, навіть, хтось компрометує молодого і перспективного тернопільського політика. Але, на жаль, виявилось, що це особистий акаунт  Івана Омеляна.

Тоді пригадалось, як піар-технолог тернопільського “Фронту змін”, у приватній розмові з журналістом “Про все” відмежовував партію та керівника молодіжки “ФЗ” від нещодавньої акції з роздачею 5 тисяч презервативів в місті. Адже загальновідомо, що навіть в африканських країнах відмовились від практики роздачі презервативів. Адже такі акції не досягають мети: зменшення рівня захворюваності на СНІД.

Здавалось, тоді юний політик  вчинив через недосвідченість. Проте, змістовне наповнення коментаря у поважному конкурсі про рідне місто ставить усе на свої місця. Пріоритети оголошено.

2 comments

 1. riznyk

  АААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!
  мої очііііііііііііііііііііі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  як він міг таке написати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  де його совість??????????????????????????????

  1. krab

   в кожного свої жарти… якщо під призмою розглянути, усі жарти які розповідаються різними людьми то можна багато різних статі написати…. в кожного своє почуття гумору.. напевно Ви теж моглиб так пожартувати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.