На чиїй території “пас тьолок” тернопільський таксист?

Поділитися
    Тернопільські міліціонери за підозрою у сутенерстві затримали 53-річного жителя обласного центру. Чоловік, працюючи таксистом, додатково підзаробляв у сфері сексуальних послуг. Але не  натурою, а “доставкою”.
Прес-служба міліції пафосно пише на офіційному сайті, що нібито жадоба заробітку штовхнула вже немолодого чоловіка до аморального ремесла.

Як повідомив начальник відділу боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми управління внутрішніх справ в Тернопільській області Георгій Кондратюк, протягом аж декількох місяців співробітники служби документували злочинну діяльність таксиста. Встановлено, що звідник не лише забезпечував клієнтами знайомих повій, а й надавав транспортні послуги, домовлявся про місця інтимних зустрічей і, що головне, був касиром у аморально-гламурних справах. Складається враження, що міліціянти заздрять чоловіку. І дійсно, далі у повідомленні йде “ай-я-яй-й” – з чотирьохсот-п’ятисот гривень, отриманих від клієнтів, лише четверту – п’яту частину віддавав спільницям, рештою збагачував власну кишеню. Бідні-бідні путани…

Так і проситься питання: а що, мав лягти під “кришу”, щоб не чіпалали?

Проти затриманого міліціонери порушили кримінальну справу. Частина друга статті 303 Кримінального кодексу України (сутенерство), яку інкримінують таксистові, передбачає покарання від чотирьох до семи років позбавлення волі.
Разом з сутенером до відповідальності були притягнені й ті, чиї послуги давали можливість заробітку. Адміністративне покарання понесли дві повії, що співпрацювали з таксистом.

Чи був у дівчат “суботник” – не повідомляється

Тернопіль у 60-х роках ХХ століття (відео)

У наших сусідів учні не підуть до школи з понеділка