111

Схоже, новий начальник тернопільської міліції швидко потрапив у немилість до “грамотних міліціянтів”. На сайті ord-ua.org, на якому щодня оприлюднюється компромат на керівників правоохоронних органів, з’явився лист від дружини тернопільського міліціонера. Тернопільські журналісти уже “знайшли” його на більш цивілізованому сайті –  сайті “Асоціація українських моніторів дотримання прав людини”

Пропонуємо Вам ознайомитись з цим листом, зі зрозумілих причин не підписаним

Не знаю куди скаржитись, бо розумію, що зайві одкровення можуть і ускладнити ситуацію, але терпіти більше немає сил!

Я – дружина тернопільського міліціонера, від 1-го січня 2012 року, в зв’язку з резонансним ДТП в нашій області і з подальшим приходом нового начальника міліції Сака В.М., мій чоловік от уже 14 днів працює без вихідних – навіть на Різдво. Більше того, з роботи його відпускають не раніше 22-ї години, кожного дня весь особовий склад збирають на наради – ось, наприклад, завтра, 15.01, у НЕДІЛЮ на 8-му ранку скликають нараду. В чому доцільність таких щоденних нарад незрозуміло, в решті-решт, у нас же не надзвичайний стан у місті! Ні при одному керівнику такого не було, мій чоловік працює в міліції давно і я до всього звикла, але щоб так і вдень і вночі і ще й у вихідні… Дитина батька не бачить, я – чоловіка.

Я розумію, що Сак людина в Тернополі «не сімейна» і поняття «родинне коло» для нього далеке, але ж ефективність роботи його підлеглих залежить від надійного тилу, який забезпечує їм сім’я, вони живі люди, яким потрібне спілкування з коханими, з дітьми, з батьками, особливо, у Різдвяні свята.

Прошу усіх осіб, які можуть хоч якось позитивно вплинути на цю ситуацію, допомогти. Зупиніть свавілля нового начальника та відмініть кріпосне право в Тернопільській міліції Поверніть тернопільським міліціонерам робочий графік, а мені – чоловіка!

Цікава реакція самих правоохоронців України на лист.

Комментарии – страница 1

14.01.2012 20:12николай

просте ришення- рапорт на стол и флаг в руки : а он что думал на базаре бабушек ловить

16.01.2012 23:15Коллега

Ваш муж знал, куда идет. И что у милиции ненормированный рабочий день — тоже. Пусть изучит устав. А не устраивает работа — рапорт на стол. Преступность не отдыхает и где это видано, чтобы милиционер (тем более начальник, имеющий звание старшего офицера),вместо того, чтобы ловить преступников, сидит дома и ест борщ со сметаной. Стыдно иметь погоны и скрываться за юбкой своей жены. И на пенсию он пойдет не в 60 лет, а намного раньше.

17.01.2012 0:45Перехожий

Цікаво, а чому цей “устав” не передбачає такуж оплату праці за цей “ненормированный рабочий день”. Чому не платять за години, які проводиш на роботі? Оплата ж іде за 8 год/д. Думка про те, що коли людина безпереривно працює, буде давати кращий результат є помилковою. Отже, маємо те, що маємо!

17.01.2012 1:57мурчащим

где в уставе написано про ненормированный день?

17.01.2012 9:38служывый

новый начальник ни в чем не виноват. система такая.а еще много жополизов которые выслуживаются. вот и рвут жопу за счет подчиненных.1 comment

  1. монітор

    ненормований робочий день дійсно передбачний нормативними документами, проте це не означає, що робочий тиждень має перевищувати 40 робочих годин (див. закон Про міліію), вся понаднормова робота, як і нічна, мала би оплачуватися згідно законодавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.