111

Прес-служба Тернопільської облдержадміністраціїв понеділок спростувала поширене  ЗМІ повідомлення про автоаварію за участю голови ОДА. Цю новину повідомляла і “Про все”.

“У поширеній інформації йшлося про те, що начебто 31 грудня у Хмельницькій області сталася дорожньо-транспортна пригода за участю голови Тернопільської облдержадміністрації Валентина Хоптяна. Згадане повідомлення перекручене й не відповідає дійсності. Голова Тернопільської обласної державної адміністрації разом із дружиною з 31 грудня перебував у гостях у родичів на Київщині”, йдеться у повідомленні прес-служби.

Підставою для поширення в інтернет-ресурсах неправдивої інформації послужило те, що у Хмельницькій області 31 грудня в дорожню пригоду потрапив автомобіль Toyota Land Cruiser – такий, як і в голови ОДА, що належить одній із тернопільських комерційних структур. Про це повідомив кореспондентові УКРІНФОРМу керівник прес-служби ОДА Юрій Заруцький.

Ексклюзивні подробиці з автоаварії за участю губернатора Тернопільщини

2 comments

  1. тернопіль

    Тернопільський губернатор в.хоптян перебуваючи в нетверезому стані за кермом 31.12.2011 на автомобілі Тойота лендкрузер 200 здійснив ДТП біля смт.Гусятина, в якому загинула людина, ще одна перебуває в реанімації. До години часу на місце ДТП приїхали два лексуса, було знято державні номера з джипа. На слідуючий день в місцевий райвідділ міліції з’явився якийсь чоловік, який взяв всю вину на себе. Влада даний інцедент скриває

  2. шалений захват

    Нічого людського… Тепер йому просто БТРа куплять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.