Сусідка Хоптяна розповіла подробиці

Поділитися

31-го грудня неподалік селища Чемерывці джип “Toyota Land Cruiser” виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з таксі. Пасажир ВАЗу від отриманих травм помер на місці. Його дружина та водій потрапили до лікарні. Раніше, на одному з тернопільських інтернет-сайтів повідомили – джип належить губернатору Тернопільщини Валентину Хоптяну. Сам він заявив – на час аварії перебував на Київщині і до позашляховика відношення не має. Правоохорнці заявляють – водій джипа наступного дня сам прийшов до міліції.

Загиблого в дорожній аварії пасажира таксі поховали у вівторок. Його дружину вже виписали зі шпиталю. Постраждалий у ДТП водій досі на лікарняному ліжку. Його перевели з реанімаційного відділення до терапевтичного.

Сам водій запевняє – під час аварії знепритомнів. Отямився у лікарні. Пам’ятає – зіткнувся із позашляховиком, що несподівано виїхав йому назустріч.

Губернатор Тернопільської області не заперечує – перед новим роком відвідував Хмельниччину. Проте до джипа, який потрапив у ДТП, жодного стосунку ані він, ані його підлеглі не мають. Запевняє – на батьківщину, до села Вікторівка, приїздив з дружиною на власному авто. І ще задовго до аварії поїхав святкувати Новий рік на Київщину.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської ОДА: “Я виїхав з Тернополя о 13:30 власним автомобілем “Сузукі” ВО 0055. Я приїхав в своє рідне село. Звичайно, я забрав дружину. Ми спочатку планували святкувати Новий рік в свому рідному селі, але так як наші діти і онучка, і, зрештою, із батьків залишився тільки батько дружини, мій тесть – він теж проживає в Київській області – тому ми зразу, о 16:30, виїхали на Київ”.

Надія, сусідка, мешканка села Вікторівка: “31-го ми його бачили, но він поїхав ще за дня на Київ до дітей. Знаю, що поїхав до дочок. Він мене виліз, поздравив так, как всєгда”.

Про непричетність губернатора звітують і в міліції. Там заявляють – водій джипа сам прийшов до правоохоронців повинитися. Зараз його допитують слідчі.

Віталій Захарченко, міністр внутрішніх справ України: “Він зробив явку з повинною. Оглянули його. У нього були тілесні ушкодження, які характерні для людини, яка попала в дорожньо-транспортну пригоду, і знаходилась за кермом автомобіля”.

Міліція Хмельниччини повідомила  – позашляховик, який потрапив у ДТП, раніше дійсно орендувала Тернопільська облдержадміністрація. Втім, напередодні аварії автомобіль повернули власнику.

Марія Швидка, Тереза Костецька, Інна Неродик, 5 канал.

А хто має крила у Тернополі?

По справі Щепановського Хоптян наїхав на своїх попередників і … потрапив в автокатастрофу