Тернопільська мрія: BMW Х5 на підігрітому тротуарі

Поділитися

Тернопільські міські чиновники  – найпрогресивніші в Україні. Практично, завдяки їхньому героїзму Тернопіль семимильним кроками наближається до Євросоюзу. Кожний день їхньої роботи вражає Україну.

З останніх геройських вчинків, які на кожному кроці обговорюють мешканці міста й місцеві ЗМІ  – подейкують секретар міської ради, заступник мера  Надала  Ігор Турський придбав  джип BMW Х5.

Аплодують тернополяни, заздрять мешканці інших міст.  Як не як, а для міського бюджету пряма економія. Мінус один службовий автомобіль, за який не потрібно платити тернопільській громаді.

Тим більше, що пан Турський – дуже достойна й знана людина. Ще рік тому він був викладачем й отримував викладацьку  зарплатню з бюджету та їздив громадським транспортом.

А попрацювавши секретарем міської  ради лише  рік, не зміг дивитися на чиновницькі пільги, зокрема службові автомобілі.

А як відомо, достойні люди мають їздити на достойних автомобілях. А джип BMW Х5 саме до таких і належить, не дарма  ж коштує близько 1 мільйона гривень.

Я, як і більшість тернополян, теж захоплююсь винахідливостю й турботою про громаду міських чиновників. А щоб  вони не говорили, що заздрю, можу дати секретареві тернопільської міськради гарну безкоштовну пораду.

Щоб дорогущий  джип гарно зберігався взимку, його потрібно паркувати на підігрітому тротуарі, який збудував для щасливих тернополян мер Сергій Надал  за 250 тисяч бюджетних  гривень.  Тим більше, що цей шматочок тротуару весь час посипають піском, щоб слизько не було.

Тільки є одна проблема. На жаль, довжина  тротуару всього 100 метрів, і таких дорогих й красивих машин на нього вміститься лише з десяток. Тому, щоб припаркуватися, пану секретарю доведеться трохи раніше вставати.

Степан Барна, депутат Тернопільської обласної ради

http://gazeta.ua/blog

Оновлений спортивний зал урочисто відкрився в Городницькій загальноосвітній школі

У Тернополі обстріляли квартиру “кримінальної” журналістки