111

Враховуючи потреби ринку праці, а також наявність матеріальної та інформаційної бази, кадрового потенціалу, досвіду підготовки фахівців різних напрямів, спеціальностей і освітньо-кваліфікаційних рівнів Тернопільський національний економічний університет розпочав ліцензування наступних напрямів і спеціальностей освітньо-кваліфікаційних рівнів “ бакалавр” і “ магістр” :   6.050201 “ Системна інженерія” , 8.18010013 “ Управління проектами” , 8.18010014 “ Управління фінансово-економічною безпекою” , 8.18010017   “ Економіка довкілля і природних ресурсів” .

2 comments

  1. читач

    оо напевно ці спеціальності будуть викладати на факультеті Економіки та управління та ще й на кафедрі УП і РЕ. Там викладачі ГЕОГРАФИ, ДЕМОГРАФИ, МЕДИКИ і т.д. за освітою, але а ж ніяк не економісти чи управлінці! запровадження нових управлінських дисциплін хоч заставить їх відкрити книжки з менеджменту і переказати прочитане студентам..

  2. студент

    так, ця кафедра дійсно героїчна! Студенти по закінченні виходять просто асами))) при чому студенти розвиваються всебічно: знають про всі види грунтів, корів та інші важливі категорії економіки;)
    по останньому напрямку підготовки порада абітурієнтам – навіть не думайте, Велика жінка-лікар(економіст управлінець) не дасть вам спокою…. задумайтесь…….

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.