111

Фонд відділу краєзнавчої літератури та бібліографії Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки  поповнився унікальним виданням Василя Бурми «Привиди старих замків (Тернопільщина)».

У багатій історико-архітектурній спадщині Тернопільщини визначне місце займають замки та фортеці. У своїй книзі автор подає історію лише тих, які, хоч і в руїнах, та збереглися до наших днів, до яких можна доторкнутися рукою, сфотографувати.

Книга «Привиди старих замків» — це жвава оповідь із легендами, бувальщинами, тогочасними судовими справами, це розповідь про пам’ятки , які нагадують нам, що минуле рідного краю має глибокі корені.

Видання можна назвати фотоальбомом, ілюстрованою розповіддю чи, як сам автор називає, дорожніми нарисами. Воно буде цікавим як викладачам навчальних закладів, учителям, краєзнавцям, так і всім небайдужим до історії краю.

Василь Бурма — уродженець Полтавщини. Заслужений журналіст України, краєзнавець, член Національної спілки фотохудожників України. З 1963 р. працює репортером і фотокореспондентом тернопільської газети «Вільне життя».

Ознайомитися з даним виданням можна у відділі краєзнавчої літератури та бібліографії ТОУНБ.1 comment

  1. подорожня

    маю цю книжку, вона дійсно дуже цікава.
    читаючи її, постійно думаю, що все проходить – століття, десятиліття…
    минає все…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.