Ви дозволите, щоб сканували ваш вінчестер і видаляли “піратський контент”?

Поділитися

Асоціація звукозаписуючих компаній США (RIAA) та Асоціація кіноіндустрії США (MPAA) мають намір просувати новий тип боротьби з піратським контентом.

 Як повідомляє Electronic Frontier Foundation, організації розробляють новий метод, згідно з яким їм буде дозволено сканувати жорсткі диски на комп’ютерах людей та видаляти весь піратський і неліцензійний контент. І хоча така методика поки що перебуває лише у планах, вона може стати новою загрозою для технологічного світу.

Техніка сканування полягатиме у випуску санкціонованих державою програм, які скануватимуть вінчестери на ПК, флешки або інші жорсткі диски та видалятимуть весь неліцензійний контент. Окрім того, розглядається спосіб фільтрації контенту на рівні провайдера – таким чином, навіть завантаження піратського контенту стане неможливим.

Цікаво, що роки боротьби RIAA з піратами обернулися для організації абсурдом: вона витратила на судову тяганину проти піратства більше коштів, ніж змогла заробити. Сайти асоціацій правовласників, в свою чергу, неодноразово ставали жертвами нападів анонімів або хакерських груп.

Наразі весь інтернет сколихнув інший антипіратський закон під назвою SOPA, проти якого виступили Wikipedia, Google, WordPress та десятки інших сайтів.

Файне місто запрошує…

У Google+ тепер можна робити відео-статуси