День зими у Тернополі пройде на Тернопільському ставі

Поділитися

Проводжати зиму у Тернополі будуть 12 лютого на Набережній Тернопільського ставу. Офіційне відкриття святкування розпочнеться о 13 год.

«Ідея провести День зими на Ставі дасть можливість задіяти потенціал озера в розвитку міста. У День зими на ставі будуть змагання  з рибної ловлі, які проходять тут щорічно, також організуємо лижну і кінну траси безпосередньо на кризі. Ми інтенсивно працюємо над тим, щоб Тернопільське озеро стало візиткою міста. Розглядаємо варіанти проведення тут спортивних змагань, які потребують великої льодової арени. Одним словом, робимо все, щоб  Тернопільське озеро стало улюбленим місцем відпочинку тернополян», – зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра.

Зимові гуляння цьогоріч приурочили до свята Стрітення, яке відзначають 15 лютого. Відповідно святкування відбуватиметься у стилі традицій, пов’язаних з цим днем – до уваги тернополян представлять парад вертепів.

За словами начальника управління культури та мистецтв Олександра Смика, святкування відбуватиметься по повній програмі. Серед найбільших цікавинок: зимова карусель, ковзанка на острівку «Чайки», шістнадцятиметровий стовп здійснення бажань та повітряні кулі. Дітям запропонують збудувати снігову фортецю, де можна буде кидатися сніжками, та організують санну трасу з гірки біля готелю «Тернопіль», школярі і художники зможуть попрацювати над творенням снігових скульптур. Родзинкою конкурсних змагань будуть своєрідні народні бої на льоду під назвою «Зима проти весни».

Не обійдеться День зими у Тернополі і без частувань. Усім охочим будуть давати козацьку кашу та гарячий чай. Крім того, організують святкову торгівлю. Для того, щоб зігрітися, по всій території озера розставлять спеціальні бочки для обігріву.

До організації святкувань задіяли всі управління Тернопільської міської ради, долучилися до співпраці обласні рада та адміністрація. Ідеї, як краще провести День зими, запрошують озвучити і тернополян. Свої пропозиції можна  надсилати на електронну адресу Тернопільської міської ради: rada.te.ua@ukr.net або через соціальні мережі: http://vk.com/event35085054, http://www.facebook.com/groups/187640981252531/.

У Тернополі встановлюватимуть лише нові сучасні рекламні об’єкти

Які знаменні та пам’ятні дати Тернопільщини відзначатимемо у 2012 році