111

“Україна для українців” – це не наша ідеологія, і ми її ніколи не сприймемо,- заявив відомий боксер, а нині ще й політик Віталій Кличко.

Гасло Кличка "Україна для українців" – це не наша ідеологія, і ми її ніколи не сприймемо!" для мене є...

View Results

Loading ... Loading ...

У політичній партії “УДАР”, яку очолює Віталій Кличко, засудили ксенофобські вислови члена політради партії “Свобода” Юрія Сиротюка стосовно співачки Гайтани. Вона представлятиме Україну на пісенному конкурсі Євробачення.

“Дивно й соромно читати подібні заяви у багатонаціональній Україні, тим більше від колег по опозиції, – зазначили у політсилі. – Навіть не хочеться вірити в правдивість таких заяв. Такі дії окремих політиків не можуть викликати нічого, окрім засудження. Національна нетерпимість, ксенофобія, заяви, які можна трактувати як відвертий расизм, не відповідають європейським прагненням України, не сприяють утвердженню демократії і мають бути жорстко й публічно засуджені”, пише “Газета по-українськи

Ще три роки тому Віталій Кличко заявив у прямому ефірі, на передачі у Шустреа присвяченій вбивству одеського націоналіста Максима Чайки, що йому буде приємніше бачити в україні професіоналів, а які традиції ці професіонали будуть сповідувати йому байдуже,- пише блогер Євген Борісов

Цікаво запитати Кличка, а куди ж подітися українцям коли він завезе сюди професіоналів? Чи є взагалі на планеті якесь місце призначене для Українців? І чи потрібні нам політики, які швидше будуть вболівати за усіх, окрім українців?

6 comments

 1. новинар

  Напади… Наклепи… Плітки… Бруд… Українське суспільство знов в передчутті якоїсь нової, нікому не відомої епідемії… Виборча компанія вже у розпалі, проте в новому, ьак би мовити стилі, котрий так вдало охаректиризував лідер партії “УДАР” Віталій Кличко: політичне “чісорство”! Справді професійний напад ти можеш відбити, а проти брутальних наклепів ти – безсилий, бо тобі зовсім не хочеться відповідати на цей бруд.

 2. SG

  Україна повинна бути для громадян України. Якщо “Україна для українців”, то куди ж діватися полякам, росіянам, євреям та людям інших національностей, які з діда-прадіда живуть в Україні?

 3. К.Ю.Н.

  Шановні автори! Не потрібно виривати із тексту той категоричний контекст, акцент на якому спотворює позицію особи. Така космополітична особистість як В. Кличко, очевидно, наголошує не на тому, що йому байдужа доля усіх і кожного українців, а на тому, що будь-які “перегиби”, навіть у національних питаннях не є прийнятними для сучасної правової держави. Якщо коментувати тезу про професіоналів, то вона, очевидно, стосується того, що дії професіоналів забезпечуватимуть добробут, в першу чергу, українців, без участі усім відомих схем збагачення, якими користуються корінні представники Української нації, зловживаючи наданими їм повноваженнями як службовим особам.

 4. 223455

  Цікаво, а якщо корінний житель України наполовину українець і наполовину грек, словак чи поляк? Як тоді бути із ними? Невже їм зась жити на рідній землі? Навіщо розпалювати таку істерію перед виборами? І взагалі некоректно складений опитувальний список із однобокою оцінкою людини, яка стільки зробила для пропаганди позитивного іміджу народу нашої держави! Навіщо зіштовхувати лобами “чистих” українців із не 100 відсотковими та створювати розбрат на сторінках цього інтернет-видання? Кому це вигідно???

 5. ударило

  А чого побер не висловився по тому факту? вимагаємо коментарів,…

 6. Galya

  Поберу, на відміну від інших, є чим зайнятися серйознішим, а не відповідати на коментарі, тому що все рівно людське сприйняття все перекрутить і сприйме по-своєму. Тому спостерігаємо зі сторони. Цікаво. а що далі???)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.