111

Вчора у Тернополі відбулось засідання Тернопільського прес-клубу. Говорили про скандальну публікацію.Говорили багато. Часом представники вузів перегинали палку. Найцікавіший виступ був у голови Тернопільської облради Олексія Кайди. Подаємо його у повному записі.

Відео Оленки Беднарської

До чого тут телеканал CNN? Подивіться, що пишуть про нас закордоном на сайті  найрейтенговішого телеканалу світу

6 comments

 1. bod

  Звик поважати будь-чию думку, у тому числі журналістів, навіть якщо вона категрично суперечить моїй. Хоч у мене й багато запитань до ВО ” Свобода “, яку представляє Олексій Кайда, але стосовно його позиції як голови обласної ради і громадянина України, знімаю перед ним капелюха. Досить блазнювати перед іноземцями тільки тому, що вони приносять в Україну гроші. Не можна за них продавати власні цінності й гордість. А через курвів, які тягаються з чорними чи арабами, здіймати галас на всю область не потрібно, просто газета опублікувала те, що трапляється доволі часто і обговорюється десь на кухнях.

 2. читач

  Кайда ніц не скаже про “Нову…”! Свобода за гроші друкує всі свої брехливі матеріали в тій бульварній газетці. А ше разом з Чижмарем Кайда забезпечував передплату “Нової…”

 3. Олена

  Дуже соромно за газету “нова Тернопільська…”, а ще – просто жах як соромно за Кайду. Оце відвовідь представника влади!!!! Що маємо, то маємо. Живемо так, як на це заслуговуємо.

 4. Olesya

  “Profesionalism” golovu oblasnoi radu vrazaye. Scho vubralu – te i maemo!!!

 5. vit

  Я шокований від допосивачів: голова обласної ради говорить, що потрібно боротись та відстоювати права та традиції українців, а ті ж самі українці у своїх коментах його ж і “обсирають”…
  Отак “х…ново” і живем…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.