111

У час, коли голова партії «УДАР» Віталій Кличко намагається боротись із земельним дерибаном в столиці, на місцях його партійці дотримуються зовсім іншої позиції.

Наприклад на Тернопіллі, голова облорганізації цієї нібито опозиційної партії мабуть вважає, що побороти земельну корупцію можна лише очоливши її. Ще будучи депутатом Тернопільської міської ради попередньої каденції декілька відщепенців від БЮТу вирішили не переводити даремно депутатські повноваження. Користуючись нагодою «слуги народу» отримали по 10 сотих землі в Кутківцях та Пронятині. За неофіційними даними ділянки там отримали також Іван Білик (нині голова Монастириської райдержадміністрації, голова районної організації Партії Регіонів), Дмитрук Олександр ( номер четвертий до міської ради від УДАРу). Словом, збагатились на дорогоцінні наділи депутати, які на останні виборах балотувались вже від партії «УДАР». Наприклад, лідер місцевих «кличківців» вирішив себе не підставляти, і ділянку в Пронятині виділили його дружині – пані Дар’ї, яка також висувалась в депутати від партії Кличка.

Проте, як розповіли «Про все» мешканці села, нещодавно подружжя Поберів продало свою ділянку одному із сусідів.

Як розпоряджаються отриманою землею Поберові колеги по партії, наразі не відомо.

Цікаво, чи буде пункт щодо припинення земельного дерибану у партії Віталія Кличка на наступних виборах?

8 comments

 1. читач

  Я б не здивувався, якби Кличко теж отримав земельну ділянку в місті Києві. То ж все рекет колишній. Як вони можуть бути чесними. На початку 90-х років ходили гроші збирали на базарах, бо їхнім м’язам ніхто не міг протистояти. А тепер великими політиками стали, в депутати йдуть.
  Я ж того Білика Іванка пам’ятаю. Навіть мали кримінальну справу зі своїми братками.

 2. ударівець

  ОБЕРЕЖНО! НОВА ЄПІДЕМІЯ ВЖЕ В УКРАЇНІ: політичне “чісорство”!!!
  Напади… Наклепи,,, Плітки…. Бруд… Українське суспільство знову у передчутті якоїсь нової нікому невідомої єпідемії… Виборча кампанія в Україні вже у розпалі, проте у новому, так би мовити, стилі, котрий так вдало охарактеризував лідер партії “УДАР” Віталій Кличко: політичне “чісорство”!
  Справді професійний напад ти можеш відбити, а от проти брутальних наклепів ти – безсилий, бо тобі зовсім не хочеться відповідати на цей бруд!
  Сьогодні вранці на одному із тернопільських сайтів з’явилась статейка під назвою: “Головний “ударник” Тернопільської області вже продав земельну ділянку, отриману під час депутатства”, котру прикрасили дуже гарними світлинами із спортзалу моїми та моєї дружини.
  Відповідати, як політик, на цей некомпетентний випад у мене немає наміру, проте як діючий спортсмен зобов’язаний пояснити.
  Так, справді, у 2008 році Тернопільська міська рада виділила під забудову ділянку в 10 сотих у селі Пронятин, що під Тернополем, для чемпіонки світу Дарії Побер. До слова, як сьогодні діючий спортсмен, маю пояснити, що це світова практика цивілізованих держав – надавати житло в нагороду для своїх спортсменів, чемпіонів Європи чи Світу. Проте Тернопільська міська рада не мала змоги виділити для спортсменки-чемпіонки житло, в котрому вона мала потребу, а тому нам з дружиною, двом чемпіонам Євразії , Європи та світу, виділили 10 сотих під Тернополем для будівництва.
  Так оцей цивілізований жест від міської влади для двох спортсменів, котрі під прапором України виборюють перемоги у світових спортивних аренах, називається “земельною корупцією та дерибаном”?
  Тому хочу запропонувати колегам-патріотам землі Тернопільської, якщо у вас є якісь факти щодо протизаконної діяльності -моєї чи моєї родини, то, будь-ласка, до суду!
  І останнє-раз стільки бруду полилося на партію “УДАР” і її лідерів різних рівнів,-значить ми нервуємо суперників на політичному полі і ми на вірному шляху. А політичне “чісорство” рано чи пізно викликатиме в Україні відразу і зникне з новими стандартами політики. І за це “УДАР” бореться, зокрема.

 3. Олексій Йосипович С.

  Ігор, шо за слова “чісорство”, і таке інше. Хочеш займатись спортом, то не лізь в політику. Бо виходить, що якщо ти взяв ділянку, бо був депутатом і водночас спортсменом, то це нормально. А якщо я взяв ділянку, бо був депутатом, але не був спортсменом, то то вже корупція. Не потрібно розчулювати на сльози про якісь досягнення. Ти брав ділянку, так само, як і я, Іван Білик, Сергій Кирик (правда в них на двох з Ірою вийшло дві ділянки, бо депутатами двоє були), полковник Сергій Корнійчук, Петро Мандзій, Андрій Лазар, Леся Колінець, Сергій Андрейчин, Марія Баб’юк, Міша Джус, Богдан Дригуш, Андрій Присяжний, деригент цей, як його, Грицай вроді, та навіть Іра Бурда, Міша Головко і Ігор Дулеба. Всі ми взяли по куску землі виключно тому, що були депутатами і добре жили з Ромою Заставним. І якщо тепер кожен почне шукати собі якісь заслуги, за які нам ту землю дали, то тернополяни взнають про великих героїв і мучеників які були депутатами.
  “Чісорство”, придумав собі таке….

 4. Іван

  Яке чісорство?
  Може Ігор Побер мав на увазі чесотку, яка в нього почалась від анаболіків.

 5. Братан

  Пане ігор! Підгадайте Івану(Білику) його рекитьорсько – бандитьське поганяло”Іван Довбня”.. Чому в общак обоє нічого не внесли?
  Не по понятіям, не порядок…

  1. ударило

   опа на.!!!!!! я щось чув таке….. то , виявляється, правда!

 6. учасник Майдану

  А я ще хотів за них голосувати…Недавно взагалі взнав, що в тому Ударі бандит з Теребовлі Михно. То певно там всі такі, бо і Білик той бандит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.